Home Newsy Pamiętacie ten świetny zwiastun serialu TVN? Wiadomo, kiedy premiera!

Pamiętacie ten świetny zwiastun serialu TVN? Wiadomo, kiedy premiera!

Pamiętacie ten świetny zwiastun serialu TVN? Wiadomo, kiedy premiera!

W grudniu zachwycaliśmy się zwiastunem serialu Belle Epoque, który realizuje TVN. Znana jest już data premiery. Kiedy serial pojawi się w telewizji?

Okres XIX i początek XX wieku to wdzięczny temat dla twórców seriali. Aktualnie w HBO GO możemy oglądać online serial Tabu. To jednak nie wszystko – jest jeszcze kilka innych seriali „wiktoriańskich” wartych zobaczenia. Do tego grona już niedługo być może dołączy polski Belle Epoque.

Belle Epoque – o czym będzie serial?

Akcja serialu rozgrywać się będzie w 1905 roku w Krakowie. Edigey-Korycki powraca do rodzinnego miasta, by rozwikłać zagadkę morderstwa własnej matki. Pomagać mu w tym będzie dawny przyjaciel Henryk Skarżyński oraz jego siostra Weronika, którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. Na horyzoncie zaś pojawia się dawna miłość głównego bohatera, która ma związek z dochodzeniem.

W głównych rolach występują: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka oraz Olaf Lubaszenko. Za scenariusz odpowiadają Marek Bukowski, Igor Brejdygant i Maciej Dancewicz. Reżyserem jest Michał Gazda.

Belle Epoque – zwiastun

 

Kiedy premiera Belle Epoque?

Serial Belle Epoque emitowany będzie na antenie stacji TVN co tydzień w środy o godzinie 21:30. Pierwszy odcinek zadebiutuje 15 lutego 2017 roku. Całość będzie się składać z 10 odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Mniej znane seriale kryminalne, które warto zobaczyć

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *