Home Newsy Blade Runner 2049 miał być jeszcze dłuższy! Ale to nie wszystko…

Blade Runner 2049 miał być jeszcze dłuższy! Ale to nie wszystko…

Blade Runner 2049 miał być jeszcze dłuższy! Ale to nie wszystko…

Blade Runner 2049, który jeszcze możemy oglądać w kinach trwa grubo ponad 2 godziny. A ile miała trwać pierwotnie produkcja? Film miał być jeszcze dłuższy!

Dla wielu fanów długość Blade Runnera 2049 była idealna i zupełnie nie przeszkadzało im nieśpieszne tempo filmu. Jednak było też wielu widzów, którzy by film nieco skrócili, by nadać nieco więcej dynamizmu całości. Ile materiału nakręciła jednak ekipa odpowiedzialna za film? Tak wiele, że chcieli całość podzielić na dwie części!

Blade Runner 2049 miał być jeszcze dłuższy. Ale to nie wszystko!

Film w reżyserii Denisa Villeneuve’a w pierwszej wersji trwał 4 godziny. Na początku planowano obraz podzielić na dwie osobne części. Montażysta Joe Walker w jednym z wywiadów powiedział, że w pierwszej części mieliśmy zobaczyć K, który odkrywa swoją prawdziwą przeszłość oraz rozwija swój związek z Joi. Z kolei druga część miała traktować o spotkaniu ze swoim stwórcą i o ostatecznym poświęceniu.

Chcielibyście zobaczyć dwie części Blade Runnera 2049?

Jak Wam się podoba taki pomysł? Chcielibyście zobaczyć dwie części Blade Runnera 2049? Musimy przyznać, że to bardzo intrygująca opcja, jednak niestety w dobie hollywoodzkich blockbusterów nastawionych na zysk, bardzo nierealna. Blade Runner 2049 mimo znakomitych recenzji, okazał się być klapą finansową. A szkoda, gdyż patrząc na to, ile wysiłku twórcy poświęcili na stworzenie przepięknej wizji przy pomocy zastosowaniu praktycznych efektów specjalnych i niesamowitego CGI, robi olbrzymie wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Interstellar: czy ten film się kiedykolwiek zestarzeje? Niesamowite kulisy

Comment(2)

  1. Pierwszy Blade Runner też okazał się być kinową klapą finansową. Do momentu, póki nie wyszedł na video, stając się kamieniem milowym oraz ikoną SF. Poczekamy, zobaczymy. Jeśli wyjdzie 4-godzinna wersja reżyserska, na pewno ją kupię.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *