Home Newsy Bohaterowie Star Treka vs Obcy? Szalony pomysł!

Bohaterowie Star Treka vs Obcy? Szalony pomysł!

Bohaterowie Star Treka vs Obcy? Szalony pomysł!

Niedługo będziemy mogli zobaczyć połączenie dwóch słynnych uniwersów science fiction. Ekipa ze Star Treka na swojej drodze spotka… Obcego!

Niestety – nie zobaczymy tego starcia w filmie czy serialu, lecz w komiksie. Załoga kapitana Picarda z serii Star Trek: Następne pokolenie, będzie miała okazję zmierzyć się z kosmicznym drapieżcą już w przyszłym roku. Komiks Star Trek: The Next Generation vs. Aliens pojawi się na Zachodzie w kwietniu 2017 roku.

Na tę chwilę nie są znane żadne szczegóły fabularne, jednak możemy się domyślić, że prawdopodobnie czeka nas ciekawy survival horror w konwencji science fiction.

Obcy pojawiali się już w wielu komiksach z innymi kultowymi postaciami. Najsłynniejsze ich crossovery miały miejsce z Predatorem, Batmanem, Sędzią Dreddem czy też Terminatorem. Z kolei bohaterowie Star Treka spotkali na swojej drodze między innymi mutantów z X-Men czy też Doktora Who.
Za komiks odpowiedzialni będą David i Scott Tipton (scenariusz) oraz J.K. Woodward (ilustracje).

Macie ochotę na filmy w podobnym klimacie? Sprawdźcie horrory science fiction – „w kosmosie nikt nie usłyszy Waszego krzyku„!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *