Home Newsy BoJack Horseman: kiedy premiera 5. sezonu? Netflix zdradza odpowiedź

BoJack Horseman: kiedy premiera 5. sezonu? Netflix zdradza odpowiedź

BoJack Horseman: kiedy premiera 5. sezonu? Netflix zdradza odpowiedź

BoJack Horseman skradł serca fanów na świecie swoją beznadzieją i ogólnym fatalizmem. Humanoidalny koń broił i zadręczał się wyrzutami sumienia już na przestrzeni czterech sezonów serialu. BoJack Horseman – kiedy premiera 5. sezonu? Znamy odpowiedź.

Netflix posiada umiarkowanie dobry jakościowo kontent. Tu na szczególną uwagę zasługują seriale, emitowane pełnymi sezonami na platformie streamingowej. Pośród seriali prym wiodą animacje przeznaczone dla pełnoletniej części widowni – na czele z Rickiem i Mortym oraz BoJaciem Horsemanem. Przyznaję, że sam zaliczam się do teamu pierwszej produkcji (której przyszłość szczęśliwie rozpisana została na 70 nowych epizodów). Niemniej potrafię docenić również serial animowany o autodestrukcyjnym, antropomorficznym koniu – kiedyś: gwieździe sitcomu „Rozbrykani”, teraz: alkoholika tkwiącego w głębokiej depresji. Produkcja doczekała się już czterech sezonów. Niedawno poznaliśmy datę premiery nowych epizodów BoJacka Horsemana.

BoJack Horseman: kiedy premiera 5. sezonu?

W przeciwieństwie do fanów Ricka i Morty’ego, widzowie Bojacka nie muszą szczególnie długo czekać na kolejne odcinki depresyjnej animacji. Animacja co roku powraca z nowymi epizodami do ramówki Netflixa. Produkcyjna prędkość jest zauważalna na poziomie powtarzalności fabuły. Wtórność może być tłumaczona przez twórców jako celowy zabieg narracyjny, ale nie oszukujmy się: takie działanie pozwala scenarzystom nie męczyć się z wymyśleniem kolejnych przygód smutnego konia, uwięzionego w hollywoodzkim showbiznesie. Możliwe, że sytuacja zmieni się na przestrzeni nowych odsłon serii. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy historia pisze się sama – jestem pewien, że w 5. sezonie pojawi się silnie zarysowany aspekt #metoo. Podobnie rzecz miała miejsce w innym serialu opowiadającym o amerykańskim showbiznesie – 2. sezonie GLOW (jeśli jeszcze nie widziałeś – nie marnuj swojego czasu i nadrób koniecznie!).

5. sezon BoJacka Horsemana powróci na platformę Netflix już 14 września 2018 roku.

Twórcy opublikowali również pierwszą grafikę promocyjną nowych epizodów:

ZOBACZ TAKŻE: Serial Wiedźmin: kiedy premiera? Ile odcinków?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *