Home Newsy Brat Pablo Escobara grozi Netflixowi: „Zniszczymy Narcos”

Brat Pablo Escobara grozi Netflixowi: „Zniszczymy Narcos”

Brat Pablo Escobara grozi Netflixowi: „Zniszczymy Narcos”

Kontrowersji związanych z serialem Narcos ciąg dalszy. Tym razem Netflixowi grozi sam brat Pabla Escobara. Co mu się nie spodobało w serialu Netflixa?

Roberto de Jesús Escobar Gaviria żąda od Netflixa miliarda dolarów odszkodowania za nieprawne przedstawienie rodziny Escobarów w serialu Narcos. Były księgowy kartelu narkotykowego mówi wprost, że zniszczy tę produkcję. Brat Pablo Escobara wystąpił do Netflixa z roszczeniami w związku z bezprawnym ponoć nawiązaniem do historii kartelu Medelin i rodziny Escobarów. Prawa do jej wizerunku posiada należąca do Gavirii firma Escobar Inc.

W wywiadzie dla Hollywood Reporter brata Pabla Escobara powiedział dosadnie:

„Nie zamierzam patyczkować się z tymi wszystkimi ludźmi z Silicon Valley z ich smartfonami i świetnymi gadżetami. Jeśli nie otrzymamy naszego odszkodowania po prostu zniszczymy to ich małe widowisko.”

Przyznał również, że Netflix popełnił błąd nie otaczając odpowiednią ochroną członków swojej ekipy działającej w tak niebezpiecznych krajach jak Meksyk czy Kolumbia. Nawiązał tutaj do śmierci jednego z członków w Meksyku, który został zastrzelony w tajemniczych okolicznościach.
Cała sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a wydarzenia zakulisowe wyglądają wręcz jak scenariusz na kolejny sezon serialu Narcos. Na ten moment czekamy na 4. sezon, którego akcja ma się rozgrywać w Meksyku.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale – jesień 2017. Premiery na Netflix, HBO, Showmax, FOX

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *