Home Newsy Powstanie film Breaking Bad. Premiera na Netflix!

Powstanie film Breaking Bad. Premiera na Netflix!

Powstanie film Breaking Bad. Premiera na Netflix!

Myśleliście, że to koniec Breaking Bad? Skądże, prócz popularnego spin-offu Zadzwoń do Saula widzowie wkrótce zobaczą kontynuację serialu. Zadowoleni będą zwłaszcza subskrybenci Netflixa – film trafi na największą platformę VOD.

Najpierw twórcy zaczęli pompować dolary w rozdmuchane franczyzy kina głównego nurtu. XXI wiek dał widzom do zrozumienia, że każda filmowa seria może doczekać się remake’u, spin-offu, rebootu, prequelu albo szeregu podobnych produkcji, poszerzających ramy danego uniwersum. Później moda przeniosła się na małe ekrany. Istnieje obecnie wiele seriali, które – wraz ze wzrostem popularności – nie doczekałby się pobocznego cyklu. Po spektakularnym finale Gry o tron widzowie zobaczą spin-off osadzony na wiele tysięcy lat przed narodzinami Daenerys Targaryen albo Neda Starka. Twórcy The Walking Dead zapowiedzieli powstanie aż trzech pełnometrażowych filmów (przy równoczesnej emisji pobocznej serii Fear The Walking Dead). Podobnie sprawa wygląda z przestępczym uniwersum Breaking Bad.

O czym będzie film w świecie Breaking Bad?

Ciekawi Was, jaki los spotkał Jessego Pinkmana po dramatycznym finale serialu? Osobiście uwielbiam aurę tajemnicy, która spoczęła na asystencie Waltera White’a wraz z ostatnimi scenami Breaking Bad. Niestety, właśnie na tej postaci zbudowana zostanie pełnometrażowa kontynuacja. Wiadomość została potwierdzona przez twórców. Film będzie kontynuacją popularnego serialu o byłym nauczycielu chemii, a później: producencie metamfetaminy. Z uwagi na wydarzenia kończące 5. sezonów serialu, prawdopodobnie w kontynuacji nie zobaczymy postaci Waltera White’a. Możliwe, że powróci ekscentryczny prawnik Saul Goodman.

Film Breaking Bad – kiedy premiera?

Szczegóły obsady filmu nie są jeszcze znane. Wiadomo, że w kontynuacji pojawi się Aaron Paul, wcielający się w Jessego Pinkmana. Pozostałe nazwiska trzymane są pod kluczem.

Data premiery pełnometrażowego filmu, osadzonego w uniwersum Breaking Bad pozostaje nieznana. Co ciekawe, tytuł zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix! Teraz subskrybenci mogą zobaczyć tam wszystkie odcinki Breaking Bad.

ZOBACZ TAKŻE: Co twórca Breaking Bad zmieniłby w serialu? Ależ perfekcjonista

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *