Home Newsy Były prezydent USA we własnym show na Netflixie! Czekam z niecierpliwością

Były prezydent USA we własnym show na Netflixie! Czekam z niecierpliwością

Były prezydent USA we własnym show na Netflixie! Czekam z niecierpliwością

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, oraz jego żona Michelle otrzymają najprawdopodobniej własne show na Netflixie. Projekt brzmi naprawdę ciekawie!

Barack i Michelle Obama prowadzą rozmowy z popularną usługą streamingową. Małżeństwo może zostać producentami oryginalnego show od Netflixa – jeśli wszystko pójdzie po myśli obu ze stroną, prezydencki duet obejmie nawet stanowisko gospodarzy programu.

Barack Obama trafi na Netflixa?

To już rok, odkąd pierwszy czarnoskóry prezydent Stanów Zjednoczonych zakończył swoją 8-letnią kadencję. Reprezentował Partię Demokratyczną. Jego miejsce zajął przedstawiciel opozycji, Partii Republikańskiej, radykalny konserwatysta Donald Trump. Wizja rządów obu polityków mocno różni się ze sobą. Niestety, nie oczekujcie po programie małżeństwa Obama szczególnych fajerwerków politycznych i społecznych.

Jak donosi The New York Times, nowy program Netflixa skupi się na inspirujących historiach, podnoszących na duchu widzów na całym świecie. Możliwe, że wśród podjętych tematów pojawią się polityczne analogie oraz społeczne aluzje – nie będą stanowiły jednak clue podjętej problematyki. A sam Barack Obama udowodnił, że świetnie się czuje w podobnym formacie.

Program małżeństwa Obama to dobry pomysłów

Nie mam nic przeciwko takiemu programowi. Wielu obywateli Stanów Zjednoczonych stanowczo nie zgadza się z kierunkiem rządów Donalda Trumpa – odskocznią na ich polityczną frustrację może okazać się show prowadzone przez małżeństwo Obama. Jego szczegóły nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że rozmowy między byłym prezydentem USA a Netflixem znajdują się na zaawansowanym etapie.

Netflix to dobre miejsce dla Obamy. Trumpa widziałbym bardziej na rodzimym Showmaxie… albo YouTubie.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale – Netflix. Co warto obejrzeć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *