Home Newsy Chilling Adventures of Sabrina: zwiastun odcinka świątecznego. Co pokaże Netflix?

Chilling Adventures of Sabrina: zwiastun odcinka świątecznego. Co pokaże Netflix?

Chilling Adventures of Sabrina: zwiastun odcinka świątecznego. Co pokaże Netflix?

Chilling Adventures of Sabrina cieszy się dużą popularność wśród subskrybentów Netflixa. Nic dziwnego, że największa platforma streamingowa zaoferowała swoim widzom miłą niespodziankę na Gwiazdkę. Serial powróci w specjalnym, świątecznym odcinku. Jest zwiastun.

Chilling Adventures of Sabrina bazuje na popularnym amerykańskim komiksie pod takim samym tytułem. Fabuła skupia się na przygodach nastoletniej czarownicy Sabriny. Dziewczyna musi zmagać się z siłami zła oraz spełniać obowiązki zwykłej uczennicy. W latach 1996-2003 realizowana została inna adaptacja komiksu, znana pod tytułem Sabrina, nastoletnia czarownica. Serial Netflixa jest znacznie brutalniejszy i bardziej przerażający od swojego poprzednika. Chilling Adventures of Sabrina posiada 10 odcinków. Teraz jego zawartość zostanie wzbogacona o specjalny epizod świąteczny.

Chilling Adventures of Sabrina – odcinek świąteczny

Fabuła odcinka świątecznego skupi się na Gwiazdce czarownic. Oczywiście, nie będzie to zwykłe przyjęcie. Bliżej mu do festiwalu grozy, który niewiele ma wspólnego z tradycyjnym obchodem świąt. Wcześniej Chilling Adventures of Sabrina zostały pozwane przez kościół satanistów. Czyżby tym razem szykował się podobny skandal ze strony bardziej konserwatywnych środowisk chrześcijańskich? Zwłaszcza, że czarownice nie będą celebrowały narodzin Jezusa w żłobie, tylko uczczą przesilenie zimowe. Kościół Nocy będzie śpiewał pogańskie kolędy oraz opowiadał historie o duchach.

Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść nie będzie jedyną niespodzianką, zgotowaną przez Netflix dla swoich subskrybentów. Niedawno pojawiły się informacje o tajemniczym projekcie Black Mirror: Bandersnatch. Wielu komentatorów popkultury dywaguje, czy pod takim tytułem nie kryje się odcinek specjalny popularnego serialu SF. Zwłaszcza, że twórcy Czarnego lustra już wcześniej realizowali podobne świąteczne przedsięwzięcia. Produkcja zadebiutuje na platformie streamingowej 28 grudnia 2018 roku.Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść – zwiastun:

Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść – kiedy premiera?

Chilling Adventures of Sabrina doczeka się 2. sezonu, który trafi na platformę Netflix już w przyszłym roku. Pozostaje trzymać kciuki, aby serial spełniał wymagania, narzucone na twórców wraz z satysfakcjonującym przyjęciem pierwszych epizodów. Niestety, serwis VOD znacznie gorzej radzi sobie z kontynuacjami swoich najpopularniejszych serii. Końcowe sezony Orange Is The New Black pozostawiały wiele do życzenia, zaś 2. sezon Stranger Things stanowił gorszą kopię swojego pierwowzoru.

Wcześniej – bo już 14 grudnia 2018 – widzowie będą mogli zobaczyć Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa Opowieść.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix skasował Daredevila. Nie będzie 4. sezonu. Co przyczyną?