Home Newsy Niespodzianka! Netflix pokazał zwiastun nowego Cloverfield i… udostępnił cały film

Niespodzianka! Netflix pokazał zwiastun nowego Cloverfield i… udostępnił cały film

Niespodzianka! Netflix pokazał zwiastun nowego Cloverfield i… udostępnił cały film

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. W serwisie Netflix pojawiła się kolejna część z serii Cloverfield. Film można już oglądać online.

O czym jest film Paradoks Cloverfield?

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Załoga międzynarodowej stacji kosmicznej próbuje rozwiązać kryzys energetyczny na Ziemi. Eksperymentalna technologia, której używają astronauci, przynosi jednak nieoczekiwane skutki. Zdana na siebie załoga, walczy o przetrwanie.

Zwiastun nowego Cloverfield:

Kto w głównych rolach?

W filmie grajązagrają Daniel Brühl (Bękarty wojny) oraz Elizabeth Debicki (Strażnicy Galaktyki Vol.2). U ich boku wystąpi Zhang Ziyi (Wyznania gejszy), Gugu Mbatha-Raw (znana z epizodu San Jupitero 3. sezonu Czarnego lustra), Chris O’Dowd (Osobliwy dom Pani Peregrine), John Ortiz (Kong: Wyspa Czaszki), Aksel Hennie (Marsjanin) oraz David Oyelowo (Geneza Planety Małp). Reżyserem Cloverfield 3 został mało znany Julius Onah (Dziewczyna ma kłopoty). Za scenariusz filmu odpowiadają Doug Jung (Star Trek: W nieznane) oraz Oren Uziel (22 Jump Street).

Netflix zrobił fanom niespodziankę! Nowe Cloverfield można już oglądać online

W nocy, podczas jednego z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych na świecie, J.J Abrams i Netflix zaskoczyli fanów, nie tylko prezentując długo oczekiwany zwiastun filmu Paradoks Cloverfield, ale i… udostępniając sam film. Całość można obejrzeć już w serwisie Netflix. Takiego obrotu spraw się nie spodziewaliśmy!

Jakie filmy należą do serii Cloverfield?

Aktualnie w skład serii wchodzą więc trzy tytuły:

  • Projekt: Monster (tytuł org. Cloverfield)
  • Cloverfield Lande 10
  • Paradoks Cloverfield

Co ciekawe, pojawiają się również spekulacje o czwartej części Cloverfield, która ma rozgrywać się w trakcie II wojny światowej. Przedsięwzięcie łączy się z franczyzą Cloverfield za sprawą dwójki producentów (J.J. Abrams i Lindsey Weber) oraz studia produkcyjnego, Paramount Pictures. Twórcy jednak nie wykazali przynależności widowiska do serii, więc należy traktować to jako plotki.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 30: najelpsze filmy Netflixa

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *