Home Newsy Co dalej z Obcym? Ridley Scott chce z tego chyba stworzyć nowego Blade Runnera…

Co dalej z Obcym? Ridley Scott chce z tego chyba stworzyć nowego Blade Runnera…

Co dalej z Obcym? Ridley Scott chce z tego chyba stworzyć nowego Blade Runnera…

Myśleliście, że Ridley Scott skupi się mocniej na ksenomorfach w kolejnym filmie z serii Obcy? Zapomnijcie – brytyjski twórca ma zupełnie inne plany.

Obcy: Przymierze zebrał bardzo słabe recenzje. Ridley Scott jednak nie ma zamiaru porzucać serii i nikomu jej oddawać. Planuje za to rozbudowywać uniwersum po swojemu. Na czym chce się mocniej skupić? Wygląda na to, że w głowie wciąż ma chyba Blade Runnera 2049, którego był producentem.

Co dalej z Obcym?

W jednym z wywiadów reżyser stwierdził, że w jego mniemaniu o ewolucji Obcego powiedziano już praktycznie wszystko i zamierza skierować historię na zupełnie inne tory. Tematem przewodnim tym razem ma być sztuczna inteligencja. Wstępny szkic scenariusza jest już ponoć gotów.

Obcy do piachu. Czas na androidy!

Androidy to jeden ze znaków charakterystycznych jeśli chodzi o serię o Obcym. Te niejednoznaczne postacie to bardzo jasny punkt serii – szczególnie w ostatnich filmach, gdzie bohaterzy grani przez Michaela Fassbendera byli naprawdę interesujący. Jest tylko jeden szkopuł. Po co przenosić tematyką znaną i rozwijaną w Blade Runnerze oraz Blade Runnerze 2049 do uniwersum Obcego i ponownie maglować ten sam temat?

Czekamy na restart serii o Obcym

Mamy nadzieję, że prędzej niż później, nastąpi restart serii, jaki ma w planach 20th Century Fox. Bo jak tak dalej pójdzie, to Ridley Scott zrobi więcej złego niż dobrego w tym uniwersum.

ZOBACZ TAKŻE: Czy warto zobaczyć Blade Runner 2049? OCZYWIŚCIE! Ale nie jest idealny…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *