Home Newsy Co oglądać zamiast Gry o tron w 2018 roku? W HBO ciekawa alternatywa

Co oglądać zamiast Gry o tron w 2018 roku? W HBO ciekawa alternatywa

Co oglądać zamiast Gry o tron w 2018 roku? W HBO ciekawa alternatywa

Rok 2018 nie upłynie pod znakiem Gry o tron. To będzie pierwszy raz od wielu lat, gdy nie zobaczymy popularnego serialu fantasy w HBO. Co w zamian?

Gra o tron oficjalnie pojawi się dopiero w 2019 roku. HBO jednak ma ciekawą alternatywę w postaci serialu Brytania zrealizowanego dla telewizji Sky Atlantic.

O czym będzie serial Brytania?

Akcja serialu rozgrywać się będzie w 43 roku. Rzymska armia pod dowództwem Aulusa Plautiusa próbuje podbić Brytanii. Napotykają jednak oni opór ze strony lokalnych Celtów oraz tajemniczych druidów. Okazuje się, że zdobycie tych ziem nie będzie łatwe.

Kiedy premiera?

Cały sezon Brytanii pojawi się w serwisie HBO GO już 19 stycznia, zaś w HBO pierwszy odcinek pojawi się 23 stycznia, zaś każdy kolejny tydzień później.To może być dobra alternatywa dla Gry o tron

Nie oszukujmy się, pod względem efektowności serial brytyjski Gry o tron nie pobije, ale może to być naprawdę miła alternatywa lub zastępnik. Tym bardziej, że klimaty historyczne są zawsze w cenie, a sami jesteśmy niezwykle ciekawi, jak zostanie przedstawiony konflikt między Rzymianami i Celtami. Z pewnością damy szansę Brytanii!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki fantasy wszech czasów

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *