Home Newsy Co warto zobaczyć wieczorem? Niesamowity wywiad z Barackiem Obamą na Netflixie

Co warto zobaczyć wieczorem? Niesamowity wywiad z Barackiem Obamą na Netflixie

Co warto zobaczyć wieczorem? Niesamowity wywiad z Barackiem Obamą na Netflixie

Tym razem zapraszamy Was w nieco inne rejony popkultury. W serwisie Netflix pojawił się talk-show, który nosi jakże wymowny tytuł: Mojego następnego gościa nie trzeba przedstawiać. W pierwszym odcinku pojawia się były prezydent USA – Barack Obama!

David Letterman wraca z telewizyjnej emerytury ze swoim nowym talk show Mojego następnego gościa nie trzeba przedstawiać. Pierwszy odcinek programu jest już dostępny w serwisie Netflix. Kolejne epizody będą pojawiać się co miesiąc.

Talk-show na najwyższym poziomie

Każdy z sześciu godzinnych odcinków wyprodukowanych dla Netflix przez RadicalMedia oraz Letterman’s Worldwide Pants, Incorporated będzie skupiał się na wyjątkowej osobie. David rozmawiał ze swoimi gośćmi zarówno w studiu nagraniowym, jak i poza nim. Intymne, głębokie i zaskakujące wywiady przeprowadził z charakterystyczną sobie lekkością i poczuciem humoru.Kto pojawi się w programie? Te nazwiska robią wrażenie!

Rozmówcami Lettermana będą niezwykle wpływowi ludzie: George Clooney, Malala Yousafzai, Jay-Z, Tina Fey, Howard Stern oraz Barack Obama. Wywiad udzielony Lettermanowi to pierwszy występ telewizyjny Obamy po opuszczeniu Białego Domu.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale – Netflix. Co warto obejrzeć?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *