Home Newsy Co zrobiła mama serialowego Hodora? Cios w plecy!

Co zrobiła mama serialowego Hodora? Cios w plecy!

Co zrobiła mama serialowego Hodora? Cios w plecy!

Mama zawsze pomoże, wesprze, a jak trzeba to… nieźle się z Ciebie pośmieje. Przekonał się o tym Kristian Nairn, czyli serialowy Hodor z „Gry o tron”. UWAGA – SPOILERY!

Dla tych co przypadkiem nie oglądali 6. sezonu „Gry o tron”, niech to będzie ostatnie ostrzeżenie – dalej są już tylko spoilery, więc lepiej uciekajcie gdzie pieprz rośnie. A Ci co całość już widzieli – zobaczcie poniżej co zrobiła mama serialowego Hodora.

Hodor – co się z nim stało?

Jak wiemy, w 6. sezonie zostało wyjawione, skąd charakterystyczne imię Hodora. Całość była zbitkiem angielskich słów „Hold the door”, czyli „Trzymaj drzwi”. Słowa te krzyczane przez Meerę w trakcie ucieczki jej i Brana Starka przed Białymi Wędrowcami, spowodowały nieodwracalny skutek uboczny u młodego Willisa w przeszłości. To była jedna z najsmutniejszych scen w całej historii „Gry o tron”.

Co zrobiła mama serialowego Hodora?

Mogłoby się wydawać, że temat już trochę minął i wszelkie zabawne grafiki i memy przepadły w czeluściach internetu. Nie zapomniała jednak mama aktora, która wykazała się czarnym humorem wobec własnego syna. No bo jakbyście się poczuli idąc do własnego pokoju i widząc tam coś takiego?

… Really, Mum??? Et tu, Brute? Hahahaha 😍

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika kristiannairn (@kristiannairn)

Ciężko się dziwić, że Kristian Nairn w podpisie pod tym zdjęciem nazwał swoją mamę Brutusem… Jak widać, w rodzinie serialowego Hodora panuje duży luz i czarny humor ja porządku dziennym.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *