Home Newsy Cyberpunk „Made in Poland”! Ciekawa akcja promocyjna polskiego filmu SF

Cyberpunk „Made in Poland”! Ciekawa akcja promocyjna polskiego filmu SF

Cyberpunk „Made in Poland”! Ciekawa akcja promocyjna polskiego filmu SF

Trwają prace nad polskim filmem science fiction Angel.A. Jeśli spodobał Wam się Blade Runner 2049 czy też serial Netflixa Altered Carbon, to WARTO przyjrzeć się rodzimej produkcji. A w tle jest ciekawa akcja promocyjna!

O czym będzie film Angel.A?

W postapokaliptycznym świecie przyszłości sztuczna inteligencja stała się technokratyczną wersją okrutnego niewolnictwa. Bomby nuklearne usunęły rządy, a ich miejsce zajęły równie nieludzkie korporacje. Ci odpowiedzialni za nuklearny holokaust nie chcą już płacić ceny za swoje błędy. Dlatego tworzą inteligentne maszyny niezdolne do buntu.

Jednak ograniczenia te nie dotyczą modelu ‚.A’. Świadomy i wolny robot zagraża nowemu porządkowi więc musi zostać wrogiem publicznym numer 1. ANGEL.A zmuszona do ucieczki poszukuje schronienia w mistycznym miejscu o nazwie Azyl, ale czy w tej rzeczywistości ma ona prawo do życia?

Polski cyberpunk, który wygląda naprawdę nieźle

Fabuła Angel.A czerpie z najlepszych wzorców kina i literatury science fiction. Twórcy mówią wprost – jesteśmy fanami! I chcą fanom dać polski film SF na najwyższym poziomie – zarówno fabularnym jak i wizualnym. Liczą się jednak nie słowa, a efekt końcowy. Poniżej możecie zobaczyć próbkę tego, co znajdzie się w pełnym filmie. I musimy przyznać, że efekty CGI są na najwyższym światowym poziomie:

Pomysłowa promocja filmu. Tak to się robi!

Niedawno pisaliśmy o niesamowitej promocji serialu Netflixa – Altered Carbon. Twórcy Angel.A również stawiają na pomysłowość. Na specjalnej stronie poświęconej projektowi, znajdziecie klimatyczne zdjęcia z filmu i wszelkie niezbędne informacje, które z pewnością spowodują szybsze bicie serca u fanów cyberpunku czy też postapokalipsy. Zanim jednak film ujrzy światło dzienne, można zapisać się do specjalnej listy, dzięki której szybciej niż inni otrzymacie:

  • niepublikowany nigdzie fragment scenariusza
  • concept arty
  • piosenkę promującą film
  • zdjęcia z planu filmowego
  • ukryte bonusy

I musimy przyznać, że to naprawdę bardzo fajny pomysł, w którym ekipa Angel.A daje fanom przedsmak tego, co ich czeka. A my z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy. Tym bardziej, że ostatnimi czasy na nowo wraca moda na filmy w konwencji postapokalipsy i cyberpunku. Dlaczego więc w Polsce nie miałby powstać taki film?

Angel.A – gdzie szukać więcej informacji o polskim filmie SF?

Angel.A polski cyberpunk
Fot. materiały prasowe

Więcej informacji o Angel.A znajdziecie na oficjalnej stronie projektu. Warto też odwiedzić profil instagramowy, na którym znajdziecie efektowne zdjęcia z planu (kostiumy robią wrażenie!) oraz fanpage na facebooku pełen ciekawostek.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy cyberpunkowe, których nie znacie

Comment(1)

  1. Troszeczke niefortunny tytul. Od razu mi sie skojarzylo z „Angel-A” Luca Bessona…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *