Home Newsy Czekacie na Blade Runnera 2049? Ci Chorwaci robią coś lepszego!

Czekacie na Blade Runnera 2049? Ci Chorwaci robią coś lepszego!

Czekacie na Blade Runnera 2049? Ci Chorwaci robią coś lepszego!

Fani Blade Runnera czekają z niecierpliwością na drugą część, zaś fani z Chorwacji postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć film osadzony w tym uniwersum. Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Slice of Life i wygląda… rewelacyjnie!

Chorwacki Blade Runner?

Fani z Chorwacji tworzą film krótkometrażowy zatytułowany Slice of Life, który będzie rozgrywał się w uniwersum Blade Runnera. Początkowo produkcja miała być samodzielną produkcją SF, jednak twórca zmienili konwencję i osadzili całość w znanym świecie. Ma to być hołd dla produkcji Ridleya Scotta.

ZOBACZ TAKŻE: Gdyby nie ON, nie byłoby Blade Runnera. Świetne ilustracje!

Zwiastun Slice of Life

Dlaczego to wygląda tak dobrze?!

Reżyser Luk Hrgović wraz ze swoją ekipą używa wiele tradycyjnych rozwiązań – całość wygląda tak dobrze ze względu na użycie ręcznie stworzonych makiet i miniaturowych modeli. Wszystko po to, aby ich film jak najmocniej przypominał Blade Runnera. Do tego wszystkiego dodano CGI, ale starano się, aby nie było na pierwszy rzut oka widoczne, jak w niektórych hollywoodzkich produkcjach. Warto zaznaczyć, że grupa pracująca nad Slice of Life to doświadczeni filmowcy, którzy są przy okazji wielkimi fanami gatunku SF.

ZOBACZ TAKŻE: Blade Runner: nie tylko film i powieść. To także kultowa gra komputerowa!

Kiedy premiera?

Projekt jest w ostatniej fazie realizacji, lecz twórcy potrzebują środków na jego dokończenie. Niedługo ma ruszyć kampania crowdfoundingowa na Kickstarterze. Pieniądze zostaną przeznaczone na dokończenie montażu, dodatkowych efektów specjalnych i ostatecznych poprawek. Po tym wszystkim Slice of Life najprawdopodobniej pojawi się w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Rewelacyjne plakaty Blade Runnera polskiego twórcy

Tak powstaje Slice of Life:
1Chorwacki Blade Runner - kulisy #1

Chorwacki Blade Runner
Fot. facebook.com/SliceOfLifeFilm


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *