Home Newsy Czy Andy Serkis zagra Golluma w serialu Władca Pierścieni?

Czy Andy Serkis zagra Golluma w serialu Władca Pierścieni?

Czy Andy Serkis zagra Golluma w serialu Władca Pierścieni?

Chyba ciężko wyobrazić sobie, by ktoś inny odgrywał postać Golluma. To co zrobił Andy Serkis to istny majstersztyk. Czy zagra on ponownie we Władcy Pierścieni? Aktor wypowiedział się odnośnie serialu, który ma powstać dla Amazona.

Przypomnijmy, że zgodnie z doniesieniami, za realizację będzie odpowiadał Amazon. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że studio jest zaszczycone, że będzie mogło współpracować z Tolkien Estate and Trust przy realizowaniu produkcji telewizyjnej i niezmiernie podekscytowane, że zabiorą fanów w zupełnie nowe przygody. Więcej informacji o serialu znajdziecie tutaj. My zaś obstawiamy, że to dopiero początek i czeka nas wysyp seriali i filmów ze świata Śródziemia.

Czy będziemy mogli ponownie zobaczyć Golluma w serialu?

Na ten moment, nie wiadomo czy ten bohater pojawi się w serialu, gdyż spekuluje się, że całość będzie rozgrywać się przed wydarzeniami, które oglądaliśmy w filmie Petera Jacksona i czytaliśmy w trylogii J.R.R. Tolkiena. Sam Andy Serkis w jednym z wywiadów powiedział:

„Nie sądzę żebym miał teraz wrócić do tej roli szczerze mówiąc. Mam poczucie, że byłem częścią Śródziemia przez tak długi okres, że nadszedł już ten moment, by od od niego odpocząć, mimo że mam z nim wiele wspaniałych wspomnień i doświadczeń.”

Szczerze mówiąc – nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek inny miał wcielić się w tego ikonicznego bohatera. A co Wy sądzicie w tym temacie?

ZOBACZ TAKŻE: Wiedzieliście, z kim miał walczyć Aragorn w Powrocie Króla? Ależ to byłby finał Władcy Pierścieni!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *