Home Newsy Czy będzie 2. sezon Tabu?

Czy będzie 2. sezon Tabu?

Czy będzie 2. sezon Tabu?

Za nami pierwszy sezon serialu Tabu, w którym główną rolę grał Tom Hardy. Czy powstanie 2. sezon? Podano w tej sprawie oficjalnie informacje.

O czym jest serial Tabu?

Londyn, rok 1814. Uznany za zmarłego James Keziah Delaney (Tom Hardy) po wielu latach powraca z odległych zakątków świata. Pobyt w Afryce zmienił go nie do poznania. Mężczyzna przyjeżdża do Londynu, żeby przejąć odziedziczone po ojcu imperium handlowe. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Spadek okazuje się być ciężarem, a nie błogosławieństwem. Otoczony przez wrogów i spiski James musi umiejętnie lawirować w obcym dla siebie świecie, by uchronić się przed śmiercią. Zmowa, morderstwo, podstęp i mroczna rodzinna tajemnica to tło tej intrygującej opowieści o miłości i zdradzie.

Czy będzie 2. sezon serialu Tabu?

Amerykańska stacja FX oraz BBC One dały zielone światło na 2. sezon serialu Tabu, którego twórcą jest Steven Knight. Produkcja cieszyła się dobrą oglądalnością zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii. Średnia oglądalność na odcinek to 5,8 mln widzów.

Gdzie oglądać serial Tabu online?

Cały 1. sezon serialu Tabu można oglądać online w usłudze HBO GO. Jeśli zaś szukacie więcej podobnych produkcji, polecamy Wam nasz ranking najlepsze seriale podobne do Tabu.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale kryminalne, których nie znacie 

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *