Home Newsy Następny Bond będzie kobietą? A czemu by nie – to świetny pomysł!

Następny Bond będzie kobietą? A czemu by nie – to świetny pomysł!

Następny Bond będzie kobietą? A czemu by nie – to świetny pomysł!

Daniel Craig powróci jako James Bond w 25 filmie o przygodach agenta 007. Kto po nim wcieli się w ikoniczną postać? Może czas na Bonda w spódnicy? Jesteśmy bardzo na tak!

Barbara Broccoli, czyli producentka serii przygód Jamesa Bonda zaznaczyła, że twórcy starają się iść z duchem czasu:

„Te filmy są często odbiciem naszych czasów. Staramy się je nieco unowocześniać. Wszystko jest możliwe. Teraz jest Daniel Craig i bardzo mi się on podoba w tej roli. Ale kto wie, co przyniesie przyszłość…”

Dużo wcześniej pojawiały się spekulacje, że nowym Bondem zostanie czarnoskóry aktor. Do tej roli od wielu lat typowany jest Idris Elba. Coraz częściej jednak się mówi o tym, że nowym Bondem będzie kobieta. I czy to zły pomysł? Naszym zdaniem wręcz przeciwnie!

Bond kobietą? Kapitalny pomysł!

Przygody Bonda to seria składająca się z ponad 20 filmów. Bohater ten przeszedł bardzo wiele metamorfoz i praktycznie zawsze dostosowywał się do aktualnych trendów. Mało kto pamięta, jak seksistowski był agent 007 na początku swojej filmowej kariery. Może więc czas na niezależną i silną kobiecą bohaterkę oraz totalne odświeżenie marki? Niedawno brytyjska popkultura odważyła się na podobny krok – nowe wcielenie kultowego Doctora Who to kobieta.

Doktor Who kobieta
Fot. BBC

A Wy co sądzicie? Czy Bond w spódnicy to dobry pomysł? Jaką aktorkę byście widzieli w roli agenta 007? Nam się marzy (i pewnie nie tylko nam) Gillian Anderson:

Jane Bond
Fot. twitter

ZOBACZ TAKŻE: Casino Royale: 10 lat temu Daniel Craig został Jamesem Bondem