Home Newsy Czy on będzie jak Freddie Mercury? W końcu wiemy, kto zagra słynnego muzyka

Czy on będzie jak Freddie Mercury? W końcu wiemy, kto zagra słynnego muzyka

Czy on będzie jak Freddie Mercury? W końcu wiemy, kto zagra słynnego muzyka

Freddie Mercury, wokalista zespołu Queen to postać kultowa. Powstaje film Bohemian Rhapsody opowiadający o życiu muzyka – kto zagra główną rolę?

Przez wiele miesięcy spekulowano, że w słynnego wokalistę wcieli się Sasha Baron Cohen, który jest bardzo podobno do muzyka. Ostatecznie, popularny komik nie dogadał się z producentami i zrezygnował z projektu. Wygląda jednak na to, że w końcu znalazł się odpowiedni kandydat.

Freddie Mercury – kto go zagra?

W postać wokalisty zespołu Queen wcieli się Rami Malek, amerykański aktor egipskiego pochodzenia, który najbardziej jest znany z głównej roli w głośnym serialu Mr. Robot. W sierpniu zeszłego roku, aktor otrzymał nagrodę Emmy dla najlepszego pierwszoplanowego aktora w serialu dramatycznym.

Mr. Robot Freddie Mercury
Fot. materiały prasowe

Kiedy ruszają prace nad filmem?

Za reżyserię Bohemian Rhapsody ma odpowiadać Bryan Singer, jednak reżyser wciąż jest na etapie negocjacji z producentami. Zdjęcia do filmu wstępnie miałyby się rozpocząć na początku przyszłego roku.
Czy gwiazda serialu Mr. Robot pasuje Wam do tej roli? Czy Rami Malek jest podobny do Freddiego Mercury’ego? Nawet jeśli nie, to patrząc na to, co są w stanie zrobić aktualnie spece od charakteryzacji (spójrzcie jak wygląda Gary Oldman jako Winston Churchill), to jesteśmy w stanie uwierzyć, że pod względem wyglądu będzie zapewne idealnie.