Home Newsy Czy on zostanie nowym Batmanem? Pasuje idealnie!

Czy on zostanie nowym Batmanem? Pasuje idealnie!

Czy on zostanie nowym Batmanem? Pasuje idealnie!

Aktualnie Batmana odgrywa Ben Affleck. Jednak ciągle nie wiadomo co z solowym filmem o tym superbohaterze. W sieci pojawiła się plotka, kto mógłby wcielić w Mrocznego Rycerza.

Co z filmem The Batman?

The Batman jest w zawieszeniu i nie wiadomo tak właściwie kiedy do niego ruszą prace. Wpierw Ben Affleck uznał, że scenariusz się nie nadaje. Potem ogłosił, że filmu nie wyreżyseruje. A po takich rewelacjach zaczęto spekulować, że aktor w ogóle chce z projektu zrezygnować w całości. Wiadomo, że za kamerą ma stać Matt Reeves, który powoli ma już chyba też dość czekania.

Czy on zostanie nowym Batmanem?

Podobno Ben Affleck podpisał porozumienie z Warner Bros. zwalniające go z roli Batmana, a Matt Reeves szuka następców do roli Batmana. Wśród nazwisk pojawiło się to, które zelektryzowało zachodnie media. Nic dziwnego – dla nas to też jest bardzo ciekawa opcja. Czy Batmanem zostanie Jake Gyllenhaal?

Czy to nowy Batman?
Fot. materiały prasowe

Co sądzicie o takim wyborze? My jesteśmy na tak!

Co sądzicie o tym aktorze? Czy nadawałby się do roli Batmana? Jake Gyllenhaal znany jest ze swojego zaangażowania. Może nie przechodzi aż tak ekstremalnych przemian jak Christian Bale, ale jego wygląd bardzo nam pasuje do roli Bruce’a Wayne’a i Człowieka Nietoperza. Jesteśmy na tak, bo Ben Affleck jest po prostu… nijaki. Czekamy na oficjalne potwierdzenia w tej sprawie!

ZOBACZ TAKŻE: Najbrutalniejsze filmy o superbohaterach

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *