Home Newsy Czy Quentin Tarantino nakręci film ze świata Star Trek? To nie żart

Czy Quentin Tarantino nakręci film ze świata Star Trek? To nie żart

Czy Quentin Tarantino nakręci film ze świata Star Trek? To nie żart

Quentin Tarantino plus Star Trek – to brzmi wręcz niedorzecznie. Tymczasem jest coś na rzeczy i całość należy potraktować śmiertelnie poważnie.

Quentin Tarantino i pomysł na Star Treka

Pojawiły się informacje, że Quentin Tarantino wpadł na genialny pomysł związany z serią Star Trek. Kontrowersyjny reżyser wspólnie z zespołem autorów napisze scenariusz i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to także film wyreżyseruje. Producentem byłby J.J. Abrams.

Pierwszy taki jego film?

To byłby ewenement. Dotychczas Tarantino kręcił wyłącznie filmy na podstawie własnych scenariuszy oraz trzymał pieczę nad montażem swojego dzieła. Wyłamał się z tej zasady, gdy nakręcił dwa odcinki serialu CSI oraz jeden epizod Ostrego dyżuru. Aktualnie twórca zaangażowany jest w działania przy swoim dziewiątym filmie związanego luźno ze sprawą masakry w willi Romana Polańskiego. Premiera ma mieć miejsce 9 sierpnia 2019 roku.

Star Trek jest na topie

Aktualnie o serii Star Trek znów jest głośno – głównie za sprawą bardzo ciepło przyjętego serialu Star Trek: Discovery i genialnej strategii promocyjnej. Jak myślicie – czy Quentin Tarantino jest w stanie stworzyć w tym uniwersum coś zupełnie nowego?

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Quentin Tarantino nie lubi Netflixa?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *