Home Newsy Czy to będzie nowa jakość wśród seriali SF? Za kulisami nowego serialu Netflixa

Czy to będzie nowa jakość wśród seriali SF? Za kulisami nowego serialu Netflixa

Czy to będzie nowa jakość wśród seriali SF? Za kulisami nowego serialu Netflixa

Modyfikowany węgiel będzie bez wątpienia jedną z najgorętszych premier serialowych w 2018 roku. Netflix wypuścił nowy materiał zakulisowy odsłaniający nieco więcej szczegółów.

O czym będzie serial Modyfikowany węgiel?

Modyfikowany węgiel, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.

Modyfikowany węgiel – za kulisami serialu science fiction:




Kiedy premiera?

Modyfikowany węgiel będzie dostępny od 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix. Sprawdźcie koniecznie dwa wcześniejsze zwiastuny. Ależ to wygląda! Nie możemy się doczekać.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne świetne science fiction na Netflixie! Ale czy to na pewno dobrze?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *