Home Newsy Deadpool 2 The Super Duper Cut – rozszerzona wersja filmu trafi na DVD i Blu-ray

Deadpool 2 The Super Duper Cut – rozszerzona wersja filmu trafi na DVD i Blu-ray

Deadpool 2 The Super Duper Cut – rozszerzona wersja filmu trafi na DVD i Blu-ray

Deadpool 2 zebrał różne opinie. Mimo to na świecie znalazła się grupa fanów, broniąca filmu wszelkimi możliwymi środkami i metodami. Mamy dla nich dobrą wiadomość: rozszerzona wersja widowiska trafi na płyty DVD  i Blu-ray.

W sieci znalazła się oficjalna zapowiedź rozszerzonej wersji Deadpoola 2, ogłoszona przez studio 20th Century Fox. Wiadomo, że wydanie trafi na anglojęzyczny rynek DVD i Blu-rey. Polska edycja Deadpoola 2 The Super Duper Cut stoi pod wielkim znakiem zapytania. Producenci filmu zdecydowali się na realizację dłuższego materiału, zawierającego usunięte sceny. Dodatkowy materiał ma liczyć rzekomo 15 minut. Szczegóły wyciętych scen pozostają nieznane. Prócz nich na płycie znajdą się komentarze twórców (dostępne wyłącznie w wersji kinowej), klipy zdradzające tajemnice Deadpoola oraz materiał zza kulis.

Deadpool 2 The Super Duper Cut: czego oczekiwać?

Zamiast dodawać kolejne sceny, sam najchętniej wyciąłbym kilka z nich z kinowej wersji filmu. Zwłaszcza chodzi mi o garść niecelnych żartów oraz flegmatyczne fragmenty przeciągniętej sekwencji w więzieniu. Z drugiej strony jeśli w dodatkowym materiale znajdzie się więcej scen z Cablem lub Domino, jako pierwszy popędzę do najbliższego sklepu po zakup płyty (oczywiście, jeśli polska dystrybucja zafunduje nam tak rozbudowane wydanie). Co więcej, swego czasu twórcy zapewniali, że wydanie Blu-ray będzie zawierało scenę po napisach, w której tytułowy superbohater dusi niemowlęcego Adolfa Hitlera.

Rozszerzone wersje filmów to gratka dla prawdziwych miłośników kina. Sam męczyłem reżyserską alternatywę trylogii Władcy Pierścieni przez niezliczoną ilość razy. Z drugiej strony Batman V Superman daje się oglądać wyłącznie w Ultimate Edition. Niedawno twórcy Avengers: Wojna bez granic zasugerowali również, że domowe wydanie widowiska z uniwersum Marvela może posiadać kilka dodatkowych scen skupiających się na młodości Thanosa.Kiedy premiera Deadpoola 2 na DVD i Blu-ray?

Cyfrowe wydanie Deadpoola 2 zapowiedziano na 7 sierpnia – na nośnikach Blu-ray i DVD film pojawi się 21 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: Ile zarobił Deadpool 2 na świecie? Ten wynik robi wrażenie!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *