Home Newsy Dlaczego Bogusław Linda nie zgodził się zagrać w nowym Pitbullu? „Oż ty ch***”

Dlaczego Bogusław Linda nie zgodził się zagrać w nowym Pitbullu? „Oż ty ch***”

Dlaczego Bogusław Linda nie zgodził się zagrać w nowym Pitbullu? „Oż ty ch***”

Dlaczego Bogusław Linda nie zgodził się zagrać w filmie Pitbull: Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego? Aktor w charakterystyczny dla siebie sposób całość opowiedział. Bez owijania w bawełnę!

Aktualnie realizowane są dwa polskie filmy sensacyjne wokół których jest wiele kontrowersji. Z reżyserii kolejnej części Pitbulla zrezygnował Patryk Vega, który nie chciał w obsadzie Dody. Zajął się on innymi projektami – aktualnie realizuje Kobiety mafii, które wyglądają bardzo podobnie do jego poprzednich filmów. Pojawi się w nim również Bogusław Linda.

Na jednym ze spotkań z Bogusławem Lindą pojawił się wątek tego, jak aktor zareagowałby na propozycję od Władysława Pasikowskiego, gdyby miał zagrać w kolejnej części kultowych Psów. Aktor odpowiedział, że dostał niedawno telefon od reżysera z podobną propozycją, tyle że chodziło o nowego Pitbulla. Jak przebiegła ta rozmowa? Linda w charakterystyczny dla siebie sposób całość opowiedział (fragment spotkania jest ustawiony już od tego momentu).

Bogusław Linda w rozmowie z Władysławem Pasikowskim:
ZOBACZ TAKŻE: Jak powstają sceny erotyczne w polskim kinie? Bogusław Linda nie owija w bawełnę

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *