Home Newsy Dlaczego Kylo Ren nosi maskę? OFICJALNE wytłumaczenie jest całkiem sensowne

Dlaczego Kylo Ren nosi maskę? OFICJALNE wytłumaczenie jest całkiem sensowne

Dlaczego Kylo Ren nosi maskę? OFICJALNE wytłumaczenie jest całkiem sensowne

Kylo Ren, czyli nowy arcyłotr z serii Gwiezdnych wojen, wzbudził wśród fanów mnóstwo kontrowersji. Wielu widzów pytało między innymi, dlaczego nosił hełm zmieniający jego głos. Dla lansu? Nic bardziej mylnego. Zagadka została rozwiązana i musimy przyznać, że takie wyjaśnienie jest jak najbardziej satysfakcjonujące!

Chyba większość widzów po prostu myślała, że bohater grany przez Adama Drivera nosi maskę dla szpanu i w ramach hołdu dla Dartha Vadera. Zapewne taki cel też przyświeca tej postaci, a gdy dodamy do tego tę scenę, to obstawialiśmy, że temat jest zamknięty:

Tymczasem dostaliśmy bardzo sensowne wytłumaczenie takiego postępowania ze strony Kylo Rena. Na New York Comic Con pojawił się między innymi oficjalny opis hełmu. Co z niego wynika? Postać ta nosi tę maskę po to, by ukryć swoją tożsamość. Hełm zaś został tak stworzony, by nie widać było prawdziwego oblicza oraz by nie można usłyszeć jego prawdziwego głosu. Wśród żołnierzy Najwyższego Porządku znany jest jako Zabójca Jedi.

Dlaczego Kylo Ren nosi maskę?
Kylo Ren maska wytłumaczenie
Fot. Twitter

Czyli wychodzi na to, że Najwyższemu Porządkowi zależy na tym, aby większość nie wiedziała, że Kylo Ren to syn Hana Solo i Leii Organy oraz… uczeń Luke’a Skywalkera! Ukrycie własnego pochodzenia pod tego typu maską oprócz tego, że ucina plotki związane z pochodzeniem, to jeszcze wprowadza atmosferę grozy i strachu.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się ten bohater. Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Gdyby Gwiezdne wojny połączyć z serią Obcy… To trzeba zobaczyć!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *