Home Newsy Dlaczego Terminator 6 MUSI BYĆ dobrym filmem?

Dlaczego Terminator 6 MUSI BYĆ dobrym filmem?

Dlaczego Terminator 6 MUSI BYĆ dobrym filmem?

Trochę przewrotnie zatytułowaliśmy całość, ale patrząc na to jakie wiadomości spływają do nas odnośnie Terminatora 6, nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć i być dobrej myśli!

Po pierwsze – reżyser

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że reżyserią filmu Terminator 6 (tytuł roboczy) zajmie się Tim Miller, który zrobił pierwszego Deadpoola. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj, a teraz tylko dodamy, że najbardziej nas cieszy fakt, że nie będzie filmu tworzył James Cameron. Jasne – Terminator to jego „dziecko” i mógłby zacząć robić kolejną część, ale wszyscy dobrze wiemy, jak to się kończy w takich przypadkach (wystarczy tutaj przypomnieć sobie, co aktualnie wyczynia Ridley Scott z serią o Obcym). Zamiast tego – nadzoruje tylko proces produkcyjny, a pałeczkę przekazał młodszemu koledze, który nie dość że jest pełen zapału, to jeszcze jest olbrzymim fanem i z pewnością będzie chciał zrobić DOBRY film o Terminatorze – w hołdzie dwóch pierwszych części.

Po drugie – obsada

Arnold Schwarzenegger ostatnio przeżywa drugą młodość i łatwo go namówić na powrotu. Jednak zdecydowanie bardziej cieszy nas, że pojawi się Linda Hamilton w roli Sary Connor, jednej z najsłynniejszych kobiecych bohaterek kina akcji i SF. Gdy zestawiliśmy ją z Ellen Ripley, dyskusja na temat tego, która lepsza, był niezwykle zażarta! To tylko pokazuje, jak wielkim szacunkiem cieszy się ta bohaterka:

Po trzecie – Terminator: Genisys idzie do kosza

To był chyba jeden z najgorszych filmów SF ostatnich lat, w którym Arnold Schwarzenegger zrobił z siebie Terminatora-idiotę, zaś oglądanie tej produkcji (głównie ze względu na scenariusz) było katorgą dla większości widzów. I na szczęście – nowy filmowy Terminator w ogóle nie uwzględni wydarzeń z tego koszmarku. Całość po prostu idzie do kosza i dla Jamesa Camerona oraz Tima Millera nie istnieje. Nowa produkcja będzie najprawdopodobniej bezpośrednią kontynuacją Terminatora 2 i zarazem wstępem dla nowej trylogii.
Nie pozostaje nam nic innego, jak zakrzyknąć… HASTA LA VISTA, BABY!

ZOBACZ TAKŻE: TOP 10: najlepsze filmy science fiction

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *