Home Newsy Doctor Strange: jakie sceny zobaczymy po napisach?

Doctor Strange: jakie sceny zobaczymy po napisach?

Doctor Strange: jakie sceny zobaczymy po napisach?

Filmy Marvela znane są między innymi ze słynnych scen po napisach, w których pojawiają się nieoczekiwani goście bądź wprowadzenia do kolejnych produkcji. Co będziemy mogli zobaczyć w filmie Doctor Strange?

Doctor Strange – o czym będzie film?

Doktor Strange w reżyserii Scotta Derricksona to opowieść o neurochirurgu Stephenie Strange’u, który po groźnym wypadku samochodowym odkrywa tajemniczy świat magii i równoległych wymiarów. W tytułowej roli Doktora Strange’a zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Premiera filmu już 26 października.

Doctor Strange – jakie sceny po napisach?

Pierwsza scena pojawi się tradycyjnie po graficznej i efektownej formie napisów, zaś drugą będzie można zobaczyć po przeleceniu wszystkich napisów na czarnym tle – cierpliwości, scena na pewno się pojawi! Oczywista oczywistość – jeśli nie chcecie wiedzieć, co się pojawi, to nie czytajcie dalej! SPOILERY!
Sprawdźcie, kiedy planowane są premiery filmów Marvela i koniecznie sprawdźcie KONKURS, w którym można wygrać figurkę Doctora Strange’a.

1SCENA PO NAPISACH #1

W pierwszej scenie po napisach zobaczymy głównego bohatera, który stwierdza, że należy z Ziemi wyrzucić wszystkie istoty związane z magią i mistyką. Zaprasza więc do swojej siedziby Sanctum Santorum znanego wszystkim Thora i prosi go oraz Lokiego o opuszczenie naszej planety. W zamian jednak zgodzi się zlokalizować Odyna. Scena ta jest zarazem wprowadzeniem do kolejnego filmu – Thor: Ragnarok.


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *