Home Newsy Dom z papieru: zwiastun 3. sezonu. Kiedy premiera na Netflix?

Dom z papieru: zwiastun 3. sezonu. Kiedy premiera na Netflix?

Dom z papieru: zwiastun 3. sezonu. Kiedy premiera na Netflix?

Przedstawiciele platformy Netflix opublikowali zwiastun 3. sezonu serialu Dom z papieru. Sielankowe wakacje głównych bohaterów zakończą się wraz z kryminalną petardą. Znamy datę premiery nowych odcinków. Szykuje się upalne lato!

Dom z papieru pierwotnie zaplanowany został jako serial limitowany, którego fabuła miała skończyć się na pierwszym sezonie. Nikt nie spodziewał się, że hiszpańska produkcja będzie przedłużona o kolejne sezony. Dziś to jeden z najpopularniejszych, europejskich programów, dostępnych na platformie Netflix. Sławą może dorównać mu tylko niemiecki Dark.

Dom z papieru: fabuła

Fabuła Domu z papieru skupia się na grupie ośmiu przestępców, którzy starają się obrabować hiszpańską mennicę narodową. Pod koniec 2. sezonu skok przebiega po ich myśli, choć po drodze nie mogło zabraknąć kilku komplikacji. Bohaterowie decydują się ukryć na tropikalnej wyspie, by wśród rajskich krajobrazów cieszyć się upragnioną ciszą i spokojem. Niestety, problemy pojawiają się szybciej, niż ktokolwiek zdąży to sobie wyobrazić. Zwiastun 3. sezonu Domu z papieru zdradza niewiele informacji na temat fabuły – wiadomo, że grupie przestępców zagrażają siły specjalne. Poznaliśmy za to datę premiery serialu.

Dom z papieru 3. sezon – teaser:
Dom z papieru 3. sezon: kiedy premiera?

Materiał wideo zapowiedział powrót wszystkich postaci z poprzedniego sezonu. Kolejno w obsadzie pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) i Mario de la Rosa (Suarez). Wśród nowych aktorów w serialu znaleźli się: Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernando Cayo oraz Rodrigo de la Serna.

Premiera 3. sezonu serialu Dom z papieru zaplanowana została na 19 lipca 2019 roku. Na początku wakacyjnego miesiąca platforma Netflix wyemituje też 3. sezon Stranger Things.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix: nowy polski serial? Trwają negocjacje z TVP

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *