Home Newsy Drugi spin-off The Walking Dead – jest oficjalny tytuł, zwiastun i nowe zdjęcia obsady

Drugi spin-off The Walking Dead – jest oficjalny tytuł, zwiastun i nowe zdjęcia obsady

Drugi spin-off The Walking Dead – jest oficjalny tytuł, zwiastun i nowe zdjęcia obsady

Mogłoby się wydawać, że serial The Walking Dead stopniowo zbliża się do końca. Niekoniecznie. Twórcy kontynuują wydarzenia z głównej serii oraz dokładają do niej nowy spin-off. Poznaliśmy jego oficjalny tytuł, zwiastun oraz nowe zdjęcia.

The Walking Dead miało swoje wzloty i upadki. Do 3. sezonu serial oglądało się na jednym wdechu. Później twórcy kazali widzom męczyć długie sezony, które w niewielkim stopniu posuwały całą fabułę do przodu. Zmiany nadeszły dopiero po wprowadzeniu postaci Negana. Serial na nowo odżył, a informacje o nim przestały ograniczać się do zjadliwych komentarzy na temat dojmującej nudy. Niestety, z czasem twórcy zaczęli uśmiercać albo usuwać w cień ulubionych bohaterów, a to już się fanom przestało podobać…

Obecnie trwa 10. sezon The Walking Dead. Twórcy zapowiedzieli powstanie kolejnej, 11. serii. Na tym dobre wieści ze świata wypełnionego zombie – przepraszam! – szwędaczami się nie kończą. Poznaliśmy oficjalny tytuł, zwiastun oraz zdjęcia zza kulis nowego spin-offu The Walking Dead.

Drugi spin-off The Walking Dead – oficjalny tytuł i fabuła

Fear the Walking Dead nie będzie jedynym spin-offem ze świata żywych trupów. Nowa produkcja została zatytułowana: The Walking Dead: World Beyond. Serial skrojono idealnie pod milenialsów, o czym świadczy fabuła oraz zdjęcia zza kulis.

Bohaterowie będą przedstawicielami pierwszego pokolenia, które urodziło się i wychowało w nowej rzeczywistości, opanowanej przez hordy żywych trupów. Szykuje się krwista teen drama w brutalnych realiach The Walking Dead. Wciąż nie wiadomo, czy w serialu pojawią się bohaterowie z poprzednich serii. Przypomnę, że niektóre postacie z oryginalnego serialu wystąpiły potem w Fear the Walking Dead.

The Walking Dead: World Beyond – nowe zdjęcia:

The Walking Dead: World Beyond – obsada:

Twórcą nowego serialu został Scott M. Gimple, wcześniej odpowiedzialny za produkcję pozostałych tytułów ze świata żywych trupów. W obsadzie zobaczymy następujące nazwiska:

  • Alexa Mansour (Dark Web: Usuń znajomego) jako Hope,
  • Aliyah Royale (The Red Line) jako Iris,
  • Annet Mahendru (Zawód: Amerykanin) jako Huck,
  • Nico Tortorella (Krzyk 4) jako Felix,
  • Joe Holt (The Punisher) jako dr. Raymond Campbell,
  • James Martin Kelly (Faceci w Czerni 3) jako wujek Carlo.

The Walking Dead: World Beyond – teaser:

The Walking Dead: World Beyond – premiera

The Walking Dead: World Beyond zadebiutuje na AMC wiosną 2020 roku. W Wielkiej Brytanii serial będzie dostępny na platformie Amazon Prime Video. Nie wiadomo, kiedy produkcja zawita do Polski.

Serial nie jest jedyną produkcją z uniwersum The Walking Dead, która ujrzy światło dzienne na przestrzeni kilku kolejnych lat. Twórcy zapowiedzieli również powstanie trzech pełnometrażowych filmów, skupionych na postaci Ricka Grimesa.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron: ile zarabiają aktorzy? To grosze w porównaniu z obsadą The Walking Dead

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *