Home Newsy Dwa wielkie nazwiska w nowym filmie Tarantino. Obok nich ma zagrać polski aktor

Dwa wielkie nazwiska w nowym filmie Tarantino. Obok nich ma zagrać polski aktor

Dwa wielkie nazwiska w nowym filmie Tarantino. Obok nich ma zagrać polski aktor

Quentin Tarantino realizuje obecnie swój dziewiąty film. Choć szczegóły produkcji przed długi czas trzymane były w ukryciu, dziś otrzymaliśmy pierwsze ważne informacje związane z widowiskiem. Znamy odtwórców głównych postaci oraz tytuł przedsięwzięcia!

Jakiś czas temu twórca Pulp Fiction zapowiedział, że zrealizuje wyłącznie 10 pełnometrażowych filmów. Po dwóch klimatycznych westernach, Tarantino przenosi się do Hollywood w 1969 roku. Fabuła skupi się na branży aktorskiej, a jednym z motywów widowiska będzie brutalne morderstwo Sharon Tate. Żona Romana Polańskiego została zabita przez Rodzinę Mansona. W jej postać wcieli się Margot Robbie (Legion Samobójców). Dodatkowo w sieci pojawiła się informacja, że reżyser pragnie obsadzić w roli Polańskiego polskiego aktora!

Tarantino i aktorzy

Słyszycie: Quentin Tarantino, myślicie: niezapomniane kreacje aktorskie. John Travolta na zawsze utożsamiony zostanie z postacią Vincenta Vegi. Również Uma Thurman kojarzona jest wyłącznie z filmami Pulp Fiction oraz Kill Bill. Reżyser wskrzesił w Death Proofie karierę zapomnianego aktora kina akcji lat 80., Kurta Russel, a w Nienawistnej ósemce przypomniał o Jennifer Jason Leigh. Niemieckiemu aktorowi, Christophowi Waltzowi zapewnił z kolei wieloletnią karierę w Hollywood za sprawą niezapomnianej kreacji w Bękartach Wojny.

Nic zatem dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekali na ogłoszenie obsady najnowszego filmu Tarantino. Dziś poznaliśmy tytuł widowiska oraz odtwórców głównych bohaterów.

Bękarty diabła
Fot. materiały prasowe

Pitt & DiCaprio

Film zatytułowany został Once Upon A Time In Hollywood. W głównych rolach ujrzymy Leonarda DiCaprio oraz Brada Pitta. Pierwszy z nich wcieli się w aktora seriali telewizyjnych, Ricka Daltona, który marzy o karierze w pełnometrażowych, kinowych widowiskach. Pitt wcieli się w jego wieloletniego towarzysza, kaskadera Cliffa Boothe’a – równocześnie bohater jest sąsiadem Sharon Tate.

Quentin Tarantino opowiedział o kastingu:

Pracuję nad scenariuszem od pięciu lat, choć złożyła się na niego znaczna część mojego życia. Od dłuższego czasu mieszkam w Los Angeles. W 1969 roku miałem 7 lat. Jestem niesłychanie podekscytowany, mogąc opowiedzieć o LA oraz Hollywood minionych czasów. Najbardziej jednak satysfakcjonuje mnie tak energiczny duet, jakim jest DiCaprio i Pitt.

Obaj aktorzy spotkali się już wcześniej z reżyserem i scenarzystą. Leonardo DiCaprio zagrał w Django, a Brad Pitt w Bękartach Wojny.

Tarantino pragnie zaangażować również Ala Pacino. Niewykluczone, że w filmie pojawi się Samuel L. Jackson – aktor zagrał w wielu widowiskach znanego reżysera.

ZOBACZ TAKŻE: Tarantino chce polskiego aktora do roli Romana Polańskiego. Kogo obstawiacie?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *