Home Newsy Dywizjon 303: zobacz pierwsze fragmenty. Jak to wygląda?

Dywizjon 303: zobacz pierwsze fragmenty. Jak to wygląda?

Dywizjon 303: zobacz pierwsze fragmenty. Jak to wygląda?

Pojawiły się pierwsze fragmenty filmu Dywizjon 303 i… nie wygląda to zbyt zachęcająco.

Serwis naTemat.pl opublikował jako pierwszy fragment z filmu Dywizjon 303, gdzie możemy zobaczyć jak wściekły ranny niemiecki pilot wychodzi z samolotu i dowiaduje się, że zestrzelił go Polak:

Za wiele w scenie nie widać i za dużo ona nam nie pokazuje nam tego, czego się spodziewamy, czyli efektownych walk powietrznych. Sam dialog wygląda z kolei bardzo sztucznie i zbyt teatralnie.

Podobnie sytuacja ma się z fragmentem promocyjnym, w którym możemy zobaczyć jeszcze kilka innych zmontowanych scen oraz zakulisowe informacje o pracy ekipy. Tutaj również całość wygląda zbyt „telewizyjnie”. Zupełnie nie czuć tego, że mamy do czynienia z „superprodukcją”.

Zdjęcia do filmu na podstawie słynnej książki Arkadego Fiedlera kręcone są w Polsce i Wielkiej Brytanii. Budżet produkcji wynosi 14 mln zł. Planowane jest, że na 110 minut filmu około 30 minut stanowić będą walki powietrzne, wygenerowane komputerowo.

Kto zagra główne role?

Główne role w filmie Dywizjon 303 grają Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk. Towarzyszyć im będą: Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Maciej Marczewski, Nikodem Rozbicki, Piotr Witkowski, Maciej Cymorek, Jan Wieczorkowski, Wacław Warchoł, Dariusz Toczek i Aleksander Wróbel.

Dywizjon 303 – kiedy premiera?

Film Dywizjon 303 trafi na ekrany kin w 2017 roku. Nie ma jeszcze podanej dokładnej daty premiery.

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *