Home Newsy Fear the Walking Dead – 3 sezon. Kiedy premiera w Polsce? Tego samego dnia co w USA!

Fear the Walking Dead – 3 sezon. Kiedy premiera w Polsce? Tego samego dnia co w USA!

Fear the Walking Dead – 3 sezon. Kiedy premiera w Polsce? Tego samego dnia co w USA!

Fear the Walking Dead powróci z 3. sezonem w poniedziałek 5 czerwca o 3:00 w nocy. Odcinek zostanie wyemitowany równocześnie z amerykańską premierą – jego powtórkę będzie można obejrzeć tego samego dnia o 21:00.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu Fear the Walking Dead rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny.

O czym będzie 3. sezon Fear the Walking Dead?

Fear the Walking Dead - 3 sezon. Kiedy premiera?
Fot. AMC

Madison ponownie połączy się z Travisem, natomiast Alicia nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą zostają zaatakowani przez  amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności. Strandowi, który wrócił do zdrowia zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, przyświeca nowy cel. Mężczyzna skupi się na poszukiwaniu towarów cennych w nowym świecie. Z kolei Ofelia znajduje się w niewoli, co zweryfikuje jej umiejętność przetrwania i zdolność odnalezienia w sobie brutalności, którą kierował się jej ojciec.

Kto wystąpi w serialu?

Fear the Walking Dead - 3 sezon. Kiedy premiera?
Fot. AMC

W serialu występują: Kim Dickens jako Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane jako Nick, Alycia Debnam-Carey jako Alicia, Mercedes Mason jako Ofelia i Colman Domingo jako Strand.
W 3. sezonie do obsady dołączyli Dayton Callie (Synowie Anarchii, Deadwood), Daniel Sharman (The Originals, Teen Wolf: Nastoletni wilkołak) i Sam Underwood (The Following),  którzy wcielili się w rolę członków rodziny Ottów (założycieli organizacji, która przygotowała się na upadek demokracji, jednak nie przewidziała nadejścia umarłych). W nowej odsłonie serii zobaczymy także Lisandrę Tenę jako Lolę Guerrero.

Ile odcinków?

Fear the Walking Dead - 3 sezon. Kiedy premiera?
Fot. AMC

Na pierwszą z dwóch części trzeciego sezonu serialu produkcji AMC Studios składa się osiem odcinków, które zostaną wyemitowane na przestrzeni sześciu tygodni. Pierwszego oraz ostatniego dnia emisji zostaną pokazane dwa odcinki. Finał pierwszej części 3. sezonu zostanie wyemitowany 10 lipca.

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *