Home Newsy Film na Walentynki? Netflix ma ciekawą opcję dla fanów Big Mouth

Film na Walentynki? Netflix ma ciekawą opcję dla fanów Big Mouth

Film na Walentynki? Netflix ma ciekawą opcję dla fanów Big Mouth

Big Mouth to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych na platformie Netflix. Fabuła skupia się na życiu seksualnym dorastających nastolatków oraz ich rodziców. Nic dziwnego, że z okazji Walentynek zadebiutował odcinek specjalny serialu.

Netflix nie bierze jeńców, jeśli chodzi o oryginalne animacje dla dorosłych. Subskrybenci mogli już zobaczyć przerysowaną wersję średniowiecza od twórców Simpsonów (mowa o Rozczarowanych) oraz zanurkowali w szaletowym humorze Paradise PD. W tej konwencji najpopularniejszą kreskówką jest bez wątpienia Big Mouth. Formalnie, twórcy upozorowali serial na animację o grupie przyjaciół, przeżywających przygody w murach jednej szkoły. Wiecie, klasyczna teen drama w kreskówkowym świecie. Nie dajcie się jednak zwieść, ten pozornie przyjemny i zabawny świat skrywa swój lepki rewers. W istocie bowiem fabuła serialu skupia się na edukacji seksualnej – wysyła klarowny sygnał w stronę rodziców przed ekranami, jak rozmawiać z dojrzewającymi dziećmi. Big Mouth mówi o libido, seksie oraz związkach w sposób, którego nie powstydziłaby się Ania Rubik przy okazji #sexedpl.

Big Mouth na Walentynki

W Big Mouth freudowska wykładnia miesza się z popkulturowym podejściem do tematów libido oraz frazami wyjętymi wprost z podręcznika dla psychologów i seksuologów. Grupa głównych bohaterów musi uporać się z prawdopodobnie najcięższym okresem w życiu każdego człowieka: dorastaniem. Poczynając od transformacji rosnącego ciała, infantylnych zalotach do przeciwnej płci, na ciągłym kuszeniu przez Potwora Hormona kończąc, Andrew, Jessi Nick i Missy przeżyją przygody z wyżyn groteski.

Czy można znaleźć trudniejszy dzień w życiu każdego nastolatka niż Walentynki? Hormony szaleją, czekoladki w kształcie serca sypią się z nieba, a „walentynkowa poczta” przemierza szkolne korytarze, wywierając presję na każdym uczniu. Kto dostanie laurkę pomalowaną czerwonym flamastrem? Andrew, Jessi, Nick albo Missy? A może Walentynka trafi do rąk Potwora Hormona?

Big Mouth: Kosmaty amor – zwiastun odcinka specjalnego:
Big Mouth – kiedy premiera odcinka specjalnego?

To nie pierwszy raz, kiedy w ramach któregoś ze świąt Netflix realizuje odcinek specjalny popularnego serialu. Przy okazji Gwiazdki 2018 widzowie mogli zobaczyć oryginalne Święta (nie)Bożego Narodzenia w ramach Chilling Adventures of Sabrina. Wcześniej pojawił się również odcinek specjalny BoJacka Horsemana.

Big Mouth: Kosmaty amor zadebiutuje na platformie streamingowej 8 lutego 2019 roku.

Big Mouth – kiedy premiera 3. sezonu?

To nie wszystko, niedawno twórcy zapowiedzieli powstanie kolejnego sezonu Big Mouth. Szalone uniwersum dorastających dzieciaków, okraszone nieco wulgarnym – acz błyskotliwym – poczuciem humoru, powróci na Netflixa jeszcze w 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix: nowa animacja od Finchera. Szalone cyborgi i żołnierze-wilkołaki!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *