Home Newsy Gdyby Gwiezdne wojny połączyć z serią Obcy… To trzeba zobaczyć!

Gdyby Gwiezdne wojny połączyć z serią Obcy… To trzeba zobaczyć!

Gdyby Gwiezdne wojny połączyć z serią Obcy… To trzeba zobaczyć!

Jak wyglądałoby starcie Dartha Vadera i Szturmowców z Gwiezdnych wojen z Obcymi? Na taki pomysł wpadł pewien hiszpański artysta i postanowił wcielić go w życie. Te ilustracje są niesamowite!

Guillem H. Pongiluppi to hiszpański artysta, który stworzył serię prac przedstawiającą najbardziej elitarny oddział Imperium, Legion 501, zwany Pięścią Vadera. Na swojej drodze napotykają nie byle kogo, bo ksenomorfy z serii Obcy. A wszystko to rozgrywa się na planecie LV-426!

Poniższe mroczne ilustracje po prostu kopią tyłek! Oglądając ostatnio film Łotr 1, jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że taki mroczny film wojenny w uniwersum Gwiezdnych wojen miałby rację bytu. Takiego połączenia niestety raczej się nie doczekamy, ale przyznajcie sami – to by było coś naprawdę niesamowitego!

Darth Vader i Szturmowcy kontra Obcy:
1Stormtroopers vs Aliens #1

Darth Vader i Szturmowcy kontra Obcy
Ilustracja – Guillem H. Pongiluppi


  • Aleksandra Em

    Wrzućcie to jedno pod drugim, by nie trzeba było klikać strona po stronie. Zwyczajne naciągactwo, a Eliminator Slajdów na to nie działa. Dla ciekawych, tutaj jest wszystko na jednej stronie: http://bloody-disgusting.com/news/3418853/star-wars-vs-aliens-mashup-art-series-way-cool/ Klikajcie zanim obsługa strony wywali mój komentarz.

    • FilmyFantastyczne

      Aleksandro – obok „Następna strona” można kliknąć w przycisk „view as one page” – wtedy twoje problemy zostaną rozwiązane 😉

  • Świetne! Niektóre przypominają klimatem prace Franka Frazetty bądź Kena Kelly.