Home Newsy Ghost Rider nowym Terminatorem. Szykuje się godna kontynuacji serii. Nareszcie!

Ghost Rider nowym Terminatorem. Szykuje się godna kontynuacji serii. Nareszcie!

Ghost Rider nowym Terminatorem. Szykuje się godna kontynuacji serii. Nareszcie!

Trwają prace nad Terminatorem 6. Choć szczegóły projektu nie są jeszcze znane, twórcy ujawnili, kto wcieli się w tytułowego cyborga. Nowym Terminatorem został odtwórca Ghost Ridera w Agentach T.A.R.C.Z.Y., Gabriel Luna.

Terminator to prawdopodobnie jedna z najbardziej zaprzepaszczonych franczyz w historii kina. Po znakomitej części pierwszej oraz jeszcze bardziej spektakularnym Dniu sądu fani otrzymali trzy kolejne odsłony serii – tytuły karkołomne, naginające kontinuum fabularne cyklu i niemal obrażające wcześniejsze filmy Jamesa Camerona (ten grzech popełnia zwłaszcza Genisys). Z odsieczą nadciąga szósta odsłona franczyzy. Plejada cenionych nazwisk w obsadzie widowiska oraz w jego ekipie filmowej nastawia pozytywnie wobec powstającej produkcji.

Terminator z szansą na lepsze jutro

Do Terminatora 6 powraca ojciec marki, James Cameron (odpoczywając od prac nad sequelami Avatara). Nie zabraknie też nazwisk utożsamianych z ikonicznymi odsłonami serii. W Sarę Connor znów wcieli się Linda Hamilton, zaś w występie gościnnym ma się pojawić twarz marki, Arnold Schwarzenegger. Twórcy podjęli właściwą decyzję – odetną się od niefortunnych kontynuacji Terminatora 2. Szósta odsłona cyklu będzie bezpośrednim sequelem Dnia sądu. I bardzo dobrze!

Niedawno poznaliśmy nazwisko odtwórcy kolejnej morderczej maszyny z przeszłości. Tym razem w zabójczego cyborga wcieli się Gabriel Luna. Amerykański aktor najlepiej znany jest szerszej publiczności z udziału w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. W 4. sezonie wcielił się w Ghost Raidera. Tym razem aktor zamieni płonący czerep na metalowe wnętrze. Jak zaprezentuje się Luna w roli Terminatora? W sieci znalazły się pierwsze fanowskie grafiki:

Gabriel Luna jako Terminator. M134 Minigun oraz zdarta skóra z twarzy – wszystko znajduje się na swoim miejscu:

Właściwe nazwiska na właściwym miejscu

Luna to dobry kasting na postać potencjalnego antagonisty. Złoczyńca w serii często stawiany jest w kontraście wobec atletycznej sylwetki T-800 w wykonaniu Schwarzeneggera. Pojawia się jednak pytanie, dlaczego twórca powyższej grafiki ucharakteryzował Lunę na T-800. Jego postać przywłaszcza sobie atrybuty i cechy, które dotąd utożsamiane były z bohaterem Schwarzeneggera.

Z drugiej strony franczyza od czasów Buntu maszyn nie wykorzystuje w pełni znakomitych aktorów. Trudno nie zapomnieć koszmarnej kreacji Christiana Bale’a w Terminatorze 4 (prawdopodobnie najgorsza rola w dorobku odtwórcy Batmana). W Genisys wystąpiła z kolei Emilia Clarke – ona również nie zdołała utrzymać ciężaru widowiska na swoich drobnych barkach, zwłaszcza gdy wtórował jej Jai „kiedyś-zacznę-dobrze-grać” Courtney oraz przerysowany Jason Clarke.

Na stanowisku producenta Terminatora 6 zasiadł James Cameron. Miejsce reżysera zajął Tim Miller, wcześniej odpowiedzialny za kinowego Deadpoola. To dobry zespół to stworzenia spektakularnej i godnej kontynuacji Dnia sądu. Pozostaje trzymać kciuki i czekać aż do 22 listopada 2019 roku – wtedy Termiantor 6 zadebiutuje na ekranach kin.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Terminator 6 MUSI BYĆ dobrym filmem?

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *