Home Newsy Gotowi na nazistów, dinozaury i biblijne motywy? Sharknado 6 nadciąga!

Gotowi na nazistów, dinozaury i biblijne motywy? Sharknado 6 nadciąga!

Gotowi na nazistów, dinozaury i biblijne motywy? Sharknado 6 nadciąga!

Jeśli sądzicie, że franczyza Sharknado nie ma już Wam nic ciekawego do zaoferowania – nic bardziej mylnego! Dziś twórcy zapoznali widzów z szaloną fabułą szóstej odsłony serii. Będzie się działo!

Seria Sharknado – czy w polskim tłumaczeniu Rekinado – podbiła serca fanów kina złego smaku. Pierwsza odsłona cyklu trafiła na ekrany kin w 2013 roku, stając się gigantycznym hitem. Każdy, kto uwielbia koszmarne aktorstwo, równie okropne efekty specjalne oraz  irracjonalną fabułę (tytuł mówi sam za siebie – gigantyczne tornada, porywają stada rekinów, a następnie rozrzucają je po miastach) mógł od tego czasu raz do roku zaznajamiać się z kolejną odsłoną serii.

W ostatniej, piątej części fala sharknad opanowała już cały świat. Twórcy nie mogli pomniejszyć skali kontynuacji, dlatego kolejna część będzie obejmowała… podróże w czasie!

Rycerze, naziści i biblijne motywy

Portal Bloody-Disgusting zdradził fabułę Sharknado 6. Brzmi ona jeszcze bardziej niedorzecznie, niż w przypadku pozostałych części cyklu. Historia skupi się na Finie (Ian Ziering), który w wyniku sharknad stracił całą rodzinę. Mężczyzna odkrywa, że za sprawą niecodziennych trąb powietrznych można… podróżować w czasie! Fin skorzysta z supermocy, aby ocalić rodzinę. W trakcie podróży trafi do ery dinozaurów, średniowiecza, stoczy bój z nazistami, a nawet wejdzie na pokład Arki Noego!

Jak podkreślają twórcy – kwestią Sharnado 6 nie jest sposób, W JAKI należy pokonać rekiny. Prawdziwym problemem staje się pytanie, KIEDY należy to zrobić?

Opublikowano również pierwszy plakat produkcji:

Byle do lata

Do franczyzy powróci wspominany wcześniej Ian Ziering – u jego boku stanie Cassie Scerbo w roli Novy Clarke. Szczegóły zabawnych cameo nie zostały jeszcze ujawnione. Marka przyzwyczaiła odbiorców do umieszczania znanych celebrytów w specyficznych i niekonwencjonalnych rolach . Perfekcyjnym wyborem byłby zatem angaż Arnolda Schwarzeneggera jako odtwórcy Noego!

Sharknado 6 wyemitowane zostanie na amerykańskim kanale Syfy latem bieżącego roku.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2017 roku