Home Newsy Gra o tron: pierwszy zwiastun 8. sezonu. Kiedy premiera?

Gra o tron: pierwszy zwiastun 8. sezonu. Kiedy premiera?

Gra o tron: pierwszy zwiastun 8. sezonu. Kiedy premiera?

Oczekiwań stało się zadość, przedstawiciele HBO opublikowali pierwszy zwiastun nadchodzącego 8. sezonu Gry o tron. Ujawniono również przybliżoną datę premiery finału popularnego serialu fantasy.

HBO zamierza z rozmachem zakończyć najpopularniejszy serial w historii kina. Zdjęcia do produkcji trwają już przez wiele miesięcy. Widzowie z niecierpliwością oczekują zdradzenia fabuły produkcji. Aura tajemnicy stopniowo opada z finałowego sezonu Gry o tron. Aktorom coraz częściej zdarza się powiedzieć o jedno słowo za dużo w trakcie udzielania wywiadu. Czasem zdradzają ułamek fabuły produkcji. Artykuł zamieszczony w „Entertainment Weekly” wydawał się ujawniać, że finałowa bitwa rozegra się na ziemiach Starków. Z drugiej strony wypowiedzi niektórych aktorów wywołują jeszcze bardziej zagorzałą polemikę w środowiskach fanowskich. Zwłaszcza, kiedy Peter Dinklage zapowiedział możliwą śmierć swojego bohatera. Czy pierwszy zwiastun 8. sezonu Gry o tron powie coś więcej o fabule nadchodzących odcinków? Zobaczcie sami!Gra o tron 8. sezon – pierwszy zwiastun:

Gra o tron 8. sezon: kiedy premiera?

Sprawdziły się słowa Maisie Williams, która wskazała, że serial zadebiutuje w pierwszej połowie 2019 roku. Szczegółowa data premiery pozostaje nieznane. Póki co HBO wykazało, że produkcja trafi na mały ekran w kwietniu 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron spin-off: kto zagra w serialu? George R.R. Martin komentuje tytuł produkcji

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *