Home Newsy Gra o tron 8. sezon: kino Helios pokaże pierwszy odcinek serialu HBO za darmo

Gra o tron 8. sezon: kino Helios pokaże pierwszy odcinek serialu HBO za darmo

Gra o tron 8. sezon: kino Helios pokaże pierwszy odcinek serialu HBO za darmo

8. sezon Gry o tron zbliża się wielkimi krokami. Aby celebrować ten moment, kino Helios zaproponowało fanom Westeros ciekawe wydarzenie. Widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek finałowego sezonu na dużym ekranie!

15 kwietnia odbędzie się światowa premiera finałowej serii Gry o tron. Widzowie przekonają się, kto wygra tytułowy wyścig po Żelazny Tron. W sieci pojawiły się tuziny fanowskich teorii, związanych z zakończeniem serialu HBO. Aktorzy nie ułatwili im zadania, udzielając bardzo niejednoznacznych wypowiedzi w trakcie wywiadów. Kto zginie? Kto zwycięży? Bukmacherzy z Las Vegas posiadają swoich pretendentów do każdej z wymienionych kategorii. Bum na Grę o tron wejdzie nawet na sale multipleksów. Sieć kin Helios postanowiła zyskać sympatię fanów Westeros. Na dużym ekranie odbędzie się seans pierwszego odcinka 8. sezonu.

Pierwszy odcinek 8. sezonu Gry o tron w kinie Helios

Kina Helios w całej Polsce wyemitują 15 kwietnia pierwszy odcinek finału Gry o tron. Na tym atrakcje się nie skończą. Jego premiera poprzedzona zostanie seansem finałowego epizodu 7. sezonu. W ten sposób widzowie otrzymają ciągłość narracji pomiędzy obiema seriami. Szkoda tylko, że wydarzenie będzie dotyczyło wyłącznie pierwszego odcinka 8. sezonu. Ze scenariusza, który wyciekł do sieci, wynika, że epizod nie będzie posiadał wielu spektakularnych scen. Osobiście wolałbym zobaczyć na dużym ekranie długo zapowiadaną bitwę o losy Westeros.

To nie pierwsze takie przedsięwzięcie, zaproponowane przez sieć Helios. W 2017 roku odbyły się seanse finałowego odcinka 7. sezonu.

Gra o tron 8. sezon – zwiastun:
Gra o tron w kinie Helios. Gdzie kupić bilety?

Wydarzenie odbędzie się za darmo. Nie będziecie musieli wydać pieniędzy na bilet do kina. Aby zdobyć wejściówki na seans, wystarczy zarejestrować się na stronie got.helios.pl. Można tego dokonać aż do godziny 9.00 w dniu 12 kwietnia 2019 roku. Po wypełnieniu wszystkich danych, rejestrująca się osoba otrzyma e-mail potwierdzający zgłoszenie oraz wskazówki, w jaki sposób odebrać podwójną wejściówkę.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zdobycie biletu będzie zależało od szybkości jego odbioru w wybranym kinie Helios. Pierwszeństwo posiadają abonenci HBO GO. Naszykowane dla nich wejściówki będę gotowe do odbioru o 10.00 w dniu 13 kwietnia. Pozostałe osoby będą mogły odebrać bilet dzień później o tej samej porze.
Seans pierwszego odcinka 8. sezonu Gry o tron odbędzie się w kinie Helios 15 kwietnia o godzinie 19.00.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron: jak powstały smoki w serialu HBO?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *