Home Newsy Gra o tron 8. sezon – są pierwsze zdjęcia!

Gra o tron 8. sezon – są pierwsze zdjęcia!

Gra o tron 8. sezon – są pierwsze zdjęcia!

Miłośnicy serialu HBO nareszcie otrzymali pierwsze zdjęcia z 8. sezonu. Zima nadeszła do Westeros – zobaczcie bohaterów Gry o tron skąpanych w mroźnym klimacie!

Jedyne materiały spektakularnego finału Gry o tron, które masowa widownia mogła zobaczyć na własne oczy to spot reklamowy, krótka reklama ramówki HBO oraz kilka nieoficjalnych zdjęć zza kulis. Twórcy serialu postawili na aurę tajemnicy. Zamiast ujawnić jak najwięcej informacji o 8. sezonie, skrupulatnie trzymali język za zębami. O nowych odcinkach nie wiadomo zupełnie nic. Czasem tylko któryś aktor albo członek zespołu technicznego powiedział o kilka słów za dużo. Ich wypowiedzi również nie można brać zupełnie na poważnie. Istnieje bowiem możliwość, że filmowcy celowo wodzili widzów za nos. Dopiero niedawno zadebiutowały pierwsze zdjęcia nowych epizodów.

Gra o tron 8. sezon – pierwsze zdjęcia:

Gra o tron 8. sezon – kto wygra?

Tendencją Gry o tron jest brutalne uśmiercanie większości postaci. Co za tym idzie – w 8. sezonie z pewnością z życiem pożegna się większość zaprezentowanych wyżej bohaterów. Z drugiej strony, co najmniej jeden z nich zasiądzie na Żelaznym Tronie, zwyciężając tytułową „grę”. Bukmacherzy z Las Vegas podali notowania zakładów – ich zdaniem najmniejsze szanse na wygraną posiada (znienawidzona przez wszystkich) Cersei Lannister.

Gra o tron 8. sezon – data premiery

Ósmy, finałowy sezon zadebiutuje na HBO i HBO GO 15 kwietnia 2019 roku. W sumie otrzymamy sześć odcinków trwających blisko półtora godziny każdy.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron – spin off: jaka obsada? Oni zagrają w nowym serialu HBO