Home Newsy Gra o tron 8. sezon – nowe sceny w spocie HBO. Co możemy zobaczyć?

Gra o tron 8. sezon – nowe sceny w spocie HBO. Co możemy zobaczyć?

Gra o tron 8. sezon – nowe sceny w spocie HBO. Co możemy zobaczyć?

HBO opublikowało spot, zapowiadający nowe filmy i seriale. Każdy tytuł zobrazowany został krótkim materiałem wideo. Dzięki temu zobaczyliśmy nowe sceny m.in. z serialu Gra o tron, Watchmen, Wielkie kłamstewka oraz pełnometrażowego Deadwood. 

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od premiery finałowego sezonu Gry o tron. Kampania marketingowa serialu nabrała tempa, chociaż nie można mówić o szczególnie rozbudowanych reklamach, fotosach albo zwiastunach. HBO zrobi wszystko, aby ukryć przed światem fabułę nadchodzących sezonów. Nic dziwnego, że fani są spragnieni chociażby najkrótszej sceny z 8. sezonu. Taką atrakcję gwarantuje spot reklamowy HBO. Pojawiają się w nim wszystkie tytuły, które niebawem trafią do ramówki stacji albo na HBO GO. Każdy z nich zobrazowany został krótkim materiałem wideo. To pierwszy raz, kiedy HBO pokazało sceny z 8. sezonu Gry o tron!

HBO – spot reklamowy z fragmentem Gry o tron:
Gra o tron 8. sezon – fabuła

Przedstawiona zapowiedź mówi jasno: zbliża się wielka wojna pomiędzy Białymi Jeźdźcami a mieszkańcami po drugiej stronie muru. Co ciekawe, główną rolę w prezentowanych materiałach wideo odegrały smoki. Fragmenty wciąż cechują się dużą zachowawczością. Nie wiadomo, które lokacje ulegną zniszczeniu (choć nieoficjalne zdjęcia z planu mogły zaspoilerować już ten wątek), ani kto pożegna się z życiem w nadchodzącym sezonie.

8. sezon Gry o tron zadebiutuje na HBO i HBO GO już 15 kwietnia 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Czy powstanie serial Watchmen? HBO daje zielone światło

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *