Home Newsy Gra o tron: co by było, gdyby…

Gra o tron: co by było, gdyby…

Gra o tron: co by było, gdyby…

Zatytułowaliśmy ten wpis o Grze o tron trochę przewrotnie, ale w tym przypadku nie mieliśmy wyboru. O co chodzi?

Przy okazji premiery każdego nowego sezonu Gry o tron, rozpoczynają się wielkie spekulacje związane z nowymi wydarzeniami. Kto zginie? Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? Kim jest Jon Snow? Jakie moce ma Bran Stark? Czy Smoki zjedzą Tyriona?!

Przez te wszystkie lata powstało tak wiele fanowskich teorii, że gdyby je zebrać, powstałyby zapewne bardziej opasłe tomiszcza, niż dotychczas napisał sam George R.R. Martin.

Dlatego zupełnie nie zdziwiło nas, że w końcu ktoś wpadł na pomysł stworzenia… generatora teorii związanych z Grą o tron. Na oficjalnej stronie wszystko jest czytelne i bardzo przejrzyste – wystarczy wybrać jednego z bohaterów, a następnie rozwinie się lista przeróżnych wydarzeń typu „co by było gdyby”:

Gra o tron generator teorii

I co tu wiele mówić – historie, które można tu przeczytać, są naprawdę pomysłowe, przemyślane i aż się prosi, by niektóre z nich wcielić w życie.
Jeśli znacie choć trochę angielski i nie możecie się doczekać premiery 7. sezonu Gry o tron, to koniecznie musicie poczytać zebrane teorie. Może któraś z nich naprowadzi Was na zupełnie inne tory? Szkoda, że zostało już tak niewiele odcinków do końca

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądaliby bohaterowie Gry o tron, gdyby ucharakteryzował ich Martin

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *