Home Newsy Gra o tron: Daenerys w końcu dotarła!

Gra o tron: Daenerys w końcu dotarła!

Gra o tron: Daenerys w końcu dotarła!

Emilia Clarke podzieliła się z fanami, co ją teraz czeka na planie Gry o tron. Nie zazdrościmy… SPOILERY!

Daenerys i jej ostatnie poczynania

Tak, to ten akapit, gdzie są wielkie spoilery dla tych, co nie widzieli ostatniego sezonu Gry o tron. Więc jeśli przypadkiem nie widziałeś, to czytasz dalej na własną odpowiedzialność!

Przypomnijmy – finał 6. sezonu zakończył się w spektakularny sposób. Daenerys Targaryen w końcu wsiadła ze swoimi wojskami na okręty i ruszyła na podbój Westeros. Zmierzając do Królewskiej Przystani, pewnie po drodze zahaczy o Żelazne Wyspy. Co to oznacza? Dla serialowej bohaterki pewnie walkę o pierwsze tereny. A dla aktorki?
Emilia Clarke na planie nowego sezonu „Gry o tron”

Aktorka dotychczas pracowała zazwyczaj na planie w ciepłych zakątkach Chorwacji. Teraz się to zupełnie zmieni, gdyż Emilia Clarke dotarła do Irlandii Północnej, gdzie zamiast słońca, czeka ją deszcz i wiatr. Możemy to poczuć praktycznie na własnej skórze, gdyż oglądając materiał, jaki zamieściła serialowa Danny na swoim Instagramie, przechodzą nas dreszcze. Brrr – zima nadchodzi!

Gra o tron – 7. sezon: kiedy premiera?

Na premierę 7. sezony będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Nowa Gra o tron pojawi się dopiero latem 2017 roku. Fani w USA będą mogli sobie ten czas nieźle umilić. Wystartuje trasa koncertowa Gry o tron i wygląda to naprawdę super! Szkoda, że nie u nas…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *