Home Newsy Gra o tron – gdzie oglądać za darmo i online?

Gra o tron – gdzie oglądać za darmo i online?

Gra o tron – gdzie oglądać za darmo i online?

Gra o tron – gdzie oglądać za darmo i online? Poniżej znajdziecie odpowiedź, gdzie można obejrzeć finał Gry o tron (8 sezon) legalnie.

Gra o tron – gdzie oglądać?

Gdzie można obejrzeć Grę o tron? Wszystkie sezony Gry o tron można oglądać w usłudze HBO GO. Platforma jest dostępna w Polsce od 26 marca 2018. Nie trzeba posiadać telewizji i dostępu do kanału HBO. Można zarejestrować się w serwisie HBO GO i opłacać miesięcznie abonament oraz zrezygnować w dowolnej chwili.

Gra o tron za darmo

Gra o tron za darmo? Jak najbardziej – HBO GO oferuje okres próbny. Trwa on miesiąc, więc de facto można obejrzeć prawie cały finałowy sezon Gry o tron za darmo online. Następnie z konta pobierana jest opłata w wysokości 19,90 zł miesięcznie, co jest bardzo atrakcyjną ceną patrząc na ofertę. Seriale na HBO GO to zdecydowanie klasa światowa.

Gra o tron online

Dzięki rejestracji w HBO GO, nie musimy posiadać dostępu do telewizji i programu HBO. Gra o tron online dostępna jest właśnie w HBO GO – każdy nowy odcinek Gry o tron pojawia się online w dniu premiery i możemy go obejrzeć kiedy chcemy. Oprócz tego czekają na nas poprzednie sezony Gry o tron online – wszystkie dotychczasowe 7 serii.

Gra o tron 8 sezon – premiera

Przypominamy – finałowy sezon Gry o tron (8 sezon) startuje już 15 kwietnia. Premiera odbędzie się o godzinie 3.00 nad ranem w HBO i HBO GO (wersja z napisami), równolegle z amerykańską premierą. Powtórka zaplanowana została na kanale HBO tego samego dnia wieczorem o godzinie 20.10, zaś wszystkie odcinki Gry o tron online dostępne są w HBO GO.

Gra o tron: jak czytać, od czego zacząć? [KSIĄŻKI]