Home Newsy Gra o tron: Kit Harington zdradził, którą scenę serialu HBO lubi najbardziej

Gra o tron: Kit Harington zdradził, którą scenę serialu HBO lubi najbardziej

Gra o tron: Kit Harington zdradził, którą scenę serialu HBO lubi najbardziej

Kit Harington wciela się w serialu Gra o tron w postać Jona Snowa. Niedawno zdradził, którą scenę produkcji oryginalnej HBO lubi najbardziej. Żona powinna być z niego dumna!

Gra o tron w trakcie 8. sezonów posiadała wiele znakomitych momentów, które dosłownie zapierały dech w piersiach. Niektóre sceny wpływały na emocje, zwłaszcza kiedy z życiem żegnała się ważna dla widzów postać. Inne budowały napięcie. Z pewnością wielu miłośników serii wśród swoich ulubionych scen wymienia Wojnę Bękartów albo upadek Muru pod koniec 7. sezonu Gry o tron. Niedawno poznaliśmy listę ulubionych odcinków jednego z twórców serialu. Pora, aby swoją ulubioną sceną podzielił się z nami aktor Kit Harington.

Gra o tron: jaka jest ulubiona scena Kita Haringtona?

Mogłoby się wydawać, że odtwórca postaci Jona Snowa wskaże którąś ze scen szczególnie ważną dla swojego bohatera. Wybór aktora może zdziwić nawet najbardziej oddanych miłośników serialu. Dla Kita Haringtona nie mają znaczenia epickie starcia albo kultowe momenty serialu — największy podziw wzbudziła w nim natomiast scena śmierci Ygritte. Warto pamiętać, że wcielająca się w nią Rosie Leslie jest prywatnie żoną aktora. Kit Harington opowiedział o wskazanym fragmencie Gry o tron:

Podobała mi się jej śmierć. Wiem, to może brzmieć dziwnie. Uważam jednak, że świetnie zagrała w tej scenie. Wtedy też po raz pierwszy w Grze o tron wykorzystano slow motion. To było niesamowite ujęcie.

Gra o tron 8. sezon — zwiastun:
Gra o tron 8. sezon — kiedy premiera 4. odcinka?

Obecnie trwa 8. sezon Gry o tron. Niestety, pomimo sporych oczekiwań, nowe epizody rozczarowały miłośników serialu HBO. Największe kontrowersje budziła bitwa o Winterfell, która zakończyła wątek Nocnego Króla. Odcinek był właściwie nieczytelny. Twórcy zadymili plan zdjęciowy sztuczną mgłą oraz natężyli ciemność, aby ukryć braki efektów specjalnych.

Najlepsza grafika oddająca wczorajszy odcinek #GOT. Jak Wam się podobał ten epizod? Pozwalamy na spoilery w komentarzach 😉

Opublikowany przez FilmyFantastyczne.pl Wtorek, 30 kwietnia 2019

Przesadzone okazały się porównania epizodu do epickiej bitwy o Helmowy Jar z Władcy Pierścieni: Dwie wieże. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejny – czwarty już – odcinek 8. sezonu mile zaskoczy miłośników serii. Wciąż nie wiadomo, kto zginie ani kto zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Kolejny, czwarty odcinek 8. sezonu serialu Gra o tron zadebiutuje 6 maja na platformie HBO i HBO GO.

ZOBACZ TAKŻE: Jak mogła wyglądać Gra o tron? Odnaleziono niewykorzystany scenariusz

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *