Home Newsy Gra o tron: kogo spotka Jon Snow w 7. sezonie? Niespodzianka!

Gra o tron: kogo spotka Jon Snow w 7. sezonie? Niespodzianka!

Gra o tron: kogo spotka Jon Snow w 7. sezonie? Niespodzianka!

Trwają zdjęcia do 7. sezonu Gry o tron i w związku z tym, pojawia się coraz więcej wycieków. Jeśli więc jesteście czuli na spoilery, to czujcie się ostrzeżeni!

Gra o tron – gdzie aktualnie odbywają się zdjęcia?

Aktualnie trwają zdjęcia do Gry o tron w kilku miejscach Hiszpanii. Jedno z nich to ruiny rzymskiego miasta Italica. Wedle informacji, które pojawiły się już wcześniej na wielu fanowskich serwisach poświęconych serialowi, będzie to zagroda dla smoków w Królewskiej Przystani oraz baza Daenerys Targaryen.

Oprócz tego, Kit Harington został zauważony na lotnisku w Bilbao. Niedaleko tego miasta kręcone są sceny z takimi aktorami jak Nathalie Emmanuel (Missandei), Conleth Hill (Varys), Jacob Anderson (Grey Worm) oraz Peter Dinklage (Tyrion). Czyżby niedługo miałaby się tam pojawić Emilia Clarke (Danny)?

Czy dojdzie do spotkania, na które wszyscy czekają?

Przypomnijmy, że Emilia Clarke podzieliła się wcześniej z fanami filmikiem na Instagramie, w którym pokazała, jakie panują warunki Irlandii Północnej. Czyżby następnie miała udać się do Hiszpanii? Wiele wskazuje na to, że w końcu doczekamy się spotkania Jona Snowa z Daenerys Targaryen.Gra o tron – 7. sezon: kiedy premiera?

Na premierę 7. sezony będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Nowa Gra o tron pojawi się dopiero latem 2017 roku. Fani w USA będą mogli sobie ten czas nieźle umilić. Wystartuje trasa koncertowa Gry o tron i wygląda to naprawdę super!

  • Po pierwszym sezonie nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale słaby ten serial. Zrobił się nudny