Home Newsy Gra o tron: dlaczego fani krytykują 8. sezon? Stephen King zna odpowiedź

Gra o tron: dlaczego fani krytykują 8. sezon? Stephen King zna odpowiedź

Gra o tron: dlaczego fani krytykują 8. sezon? Stephen King zna odpowiedź

Stephen King często komentuje wydarzenia ze świata popkultury w postach na Twitterze. Niedawno wyjaśnił, dlaczego tak wielu fanów krytykuje 8. sezon Gry o tron. Zdradził też swój stosunek do najnowszych odcinków.

Pomiędzy pisaniem grubych tomów powieści, Stephen King znajduje też chwilę czasu dla współczesnej popkultury. Opinię na temat przeczytanych książek i zobaczonych filmów wyraża w mediach społecznościowych. Mistrz amerykańskiej grozy skomentował horror Ciche miejsce. Kilka miesięcy później wyraził pozytywną opinię na temat pierwszego sezonu Nawiedzonego domu na wzgórzu. Czasem pisarz sięga po teksty, które niekoniecznie mieszczą się w ramach gatunku grozy. Okazało się, że na bieżąco ogląda Grę o tron.

Gra o tron: dlaczego fani krytykują 8. sezon?

Niedawno Stephen King typował, kto zostanie królem w finałowym odcinku 8. sezonu Gry o tron. Trafił w dziesiątkę! Prócz tego pisarz wyraził opinię na temat najnowszych epizodów serialu. Spróbował również odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak wielu fanów krytykuje zakończenie serii:Uwielbiam ostatni sezon Gry o tron. Podoba mi się nawet Dany, która wpada w szał nad Królewską Przystanią. Jest wiele negatywnych opinii, ale myślę, że powód jest prosty: ludzie nie chcą ŻADNEGO zakończenia. Znacie to porzekadło: wszystko, co dobre…

Gra o tron: co dalej?

Chociaż 8. sezon Gry o tron dobiegł końca, 27 maja zostanie wyemitowany pełnometrażowy dokument Ostatnia warta zza kulis ostatnich odcinków. Prócz tego stacja HBO planuje nakręcić spin-off serialu. Akcja niezatytułowanego projektu zostanie osadzona tysiące lat przed narodzinami Jona Snowa i Tyriona. Twórcy ujawnią przerażające sekrety z dziejów Westeros, pochodzenie Białych Wędrowców, tajemnice Wschodu i legendy Starków. Główną rolę w serialu zagra Naomi Watts.

Widzowie, którzy po rozczarowującym zakończeniu Gry o tron mają dość franczyzy HBO, będą mogli sięgnąć po Wiedźmina Netflixa albo Władcę Pierścieni Amazon Prime Video.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron 8. sezon: kto zginie? Algorytm odpowiedział na pytania fanów serialu HBO

Comment(1)

  1. Sratatata… problem 8 sezonu to problem kina hollywoodzkiego, można zrobić świetny film aby w ostatnich pięciu minutach całkowicie go rozłożyć.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *