Home Newsy Gra o tron 8. sezon: kto wygra? Raport bukmacherów z Las Vegas

Gra o tron 8. sezon: kto wygra? Raport bukmacherów z Las Vegas

Gra o tron 8. sezon: kto wygra? Raport bukmacherów z Las Vegas

Widzowie z niecierpliwością czekają na finałowy, 8. sezon Gry o tron. Właśnie w nim ujawniona zostanie tożsamość osoby, która zasiądzie na Żelaznym Tronie. Emocje są wielkie, podobnie jak stawka zakładów u bukmacherów w Las Vegas. Ci zdradzili, która postać ma największe szanse na zwycięstwo.

Ile fanów Gry o tron, tak wiele teorii związanych z zakończeniem serialu. Każdy widz, śledzący wydarzenia z fantastycznego świata George’a R.R. Martina, posiada własnego faworyta, któremu szczerze życzy zdobycia korony. Dla jednych może to być Tyrion Lannister, dla innych śliczna Daenerys Targaryen. Stacja HBO nie ułatwia życia widzom, wstrzymując się z wyjawieniem choć minimum szczegółów nowych epizodów. Dlatego fani sięgają do innych źródeł – czasem są to nawet bukmacherzy z Las Vegas!

Gra o tron 8. sezon – kto wygra?

Gra o tron budzi tak silne emocje wśród widzów, że ci są w stanie wydać wiele dolarów w ramach bukmacherskich zakładów. Stawka jest wysoka, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fabułę nadchodzących odcinków. Po ośmiu sezonach nareszcie dowiemy się, który bohater albo bohaterka zasiądzie na Żelaznym Tronie – kto wygra tytułową Grę o tron. Dom bukmacherski OddsShark zdradził swoje typowania.

Gra o tron 8. sezon: wyciekł scenariusz pierwszego odcinka. Uwaga, spoilery!

Wbrew wszelkim oczekiwaniom, wśród przyjmowanych zakładów najlepiej radzi sobie Bran Stark – postać, którą zupełnie nie obchodzi kwestia zdobycia Żelaznego Tronu. Na kolejnych miejscach plasują się: Jon Snow, dziecko Jona i Daenerys (sic!) oraz Sansa Stark. Czyżby nikt nie wierzył w zwycięstwo Matki Smoków?

Gra o tron 8. sezon – kto zginie?

Na samym dole puli znajduje się Cersei Lannister. Bohaterka skrupulatnie wzbudzała niechęć wśród widzów na przestrzeni całego serialu. Miłośnicy już wielokrotnie życzyli jej śmierci. Ich nadzieja nie gaśnie zwłaszcza w przypadku 8. sezonu. Kolejne postacie, które zdaniem bukmacherów nie mają szans zasiąść na Żelaznym Tronie to: Tyrion Gendrym oraz Arya Stark.

Nie zabrakło również zakładów związanych ze zgonami. Wiadomo, że w ciągu najbliższych epizodów z życiem pożegna się wiele ważnych bohaterów i bohaterek. Twórcy zapowiedzieli brutalne starcia oraz rozbudowane sceny batalistyczne. Pojawia się pytanie: kto zginie pierwszy? Wedle bukmacherów – któryś członek rodu Greyjoyów.

Gra o tron 8. sezon – zwiastun:

Gra o tron 8. sezon: kiedy premiera?

8. sezon serialu Gra o tron zadebiutuje 15 kwietnia 2019 roku. Całokształt będzie składał się z 6. odcinków trwających blisko półtora godziny każdy. Wszystkie epizody co tydzień będzie można oglądać w HBO oraz w serwisie streamingowym HBO GO.

Bohaterowie Gry o tron w książkach i w serialu. Podobni?

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron: analizowaliście zwiastun 8. sezonu? Sophie Turner powiedziała za dużo

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *