Home Newsy Gra o tron: wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym odcinku. Powróci Ned Stark!

Gra o tron: wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym odcinku. Powróci Ned Stark!

Gra o tron: wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym odcinku. Powróci Ned Stark!

Gra o tron zakończy się wraz z emisją 8. sezonu serialu. Wydarzenie było niedawno celebrowane przez bohaterów produkcji. Wszyscy spotkali się na małym ekranie. W odcinku specjalnym powróci nawet Ned Stark!

Na przestrzeni ośmiu sezonów Gra o tron zdążyła skompletować obszerną obsadę, pełną niezapomnianych kreacji oraz pamiętnych charakterów. Niekwestionowanie, największą popularnością cieszy się Tyrion Lannister oraz Daenerys Targaryen. Sporo fanów darzy sympatią również Eddarda „Neda” Starka – postać jako pierwsza pokazała bezlitosną rękę twórców w sposobie pisania bohaterów serialu. Przypomnę tylko (spoiler!): ojciec Aryi oraz Sansy został zdekapitowana pod koniec pierwszego sezonu serialu, wprowadzając zwrot akcji na miarę Psychozy Alfreda Hitchcocka. Odtwórca „Neda” Starka, Sean Bean, wyznał jakiś czas temu, że wszyscy bohaterowie Gry o tron spotkają się w jednym odcinku specjalnym.

Gra o tron: WSZYSCY bohaterowie spotkają się w jednym odcinku specjalnym

Sean Bean zwięźle opowiedział o zrealizowanym przedsięwzięciu:

Twórcy postanowili zebrać wszystkich bohaterów serialu w dużym, jednorazowym projekcie, który powstał w Belfaście. Gospodarzem wydarzenia był Conan O’Brien. To zabawne: na co dzień w pracy nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Wiadomo: trafiamy na różne plany w różnych zakątkach świata. Kiedy jednak przyjdzie nam się spotkać razem, jest tak, jakbyśmy się rozstali zaledwie dzień wcześniej.

Odcinek specjalny powstał pod koniec września 2018 roku. Niestety, nie wiadomo, kiedy będzie można spodziewać się jego emisji ani kto dokładnie pojawi się w produkcji.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

8. sezon Gry o tron: wszystko, co wiemy o serialu HBO

Obecnie trwają zdjęcia do finałowego sezonu Gry o tron. Serial bazujący na prozie George’a R.R. Martina systematycznie zgarnia najważniejsze nagrody telewizyjnego przemysłu oraz bije frekwencyjne rekordy popularności. Nie przeszkadzają w tym materiały, które często wypływają do sieci przed premierą produkcji. Tym razem stacja HBO postanowiła wprowadzić środki podwyższonej ostrożności, chociaż część wcześniejszych doniesień z planu okazała się fałszywa. Maisie Williams zdementowała plotki, jakoby twórcy napisali kilka alternatywnych zakończeń. Równie nierzeczywiście brzmi historia z samozniszczalnymi scenariuszami.

Fabuła 8. sezonu pozostaje nieznana. Fani muszą zbierać strzępy mniej lub bardziej dopowiedzianych informacji z planu. W sieci odnaleźć można zdjęcia, rejestrujące pożar Królewskiej Przystani oraz Winterfell. Również aktorzy, przez długie miesiące zmuszeni do milczenia, zaczynają paplać jęzorem w trakcie niezliczonych wywiadów.  Sophie Turner i Maisie Williams wyznały, że pomiędzy zdjęciami lubiły zapalić sobie trawkę. Wcześniej, pierwsza z aktorek zdradziła, iż w finalne Gry o tron dojdzie do unii zwaśnionych ze sobą rodów. Iain Glen zasugerował, że grany przez niego Jorah Mormont może przeżyć nadchodzące wydarzenia. Swoje trzy grosze dorzucił również spec od efektów specjalnych. Z jego słów wynika, że w 8. sezonie powróci wilkor Jona Snowa.

8. sezon Gry o tron zadebiutuje najpewniej w pierwszej połowie 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron jak Resident Evil? Twórca serii o zombie zekranizuje prozę George’a R. R. Martina!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *