Home Newsy Gra o tron: czy spełnią się teorie fanowskie? Komentujemy w TOK FM

Gra o tron: czy spełnią się teorie fanowskie? Komentujemy w TOK FM

Gra o tron: czy spełnią się teorie fanowskie? Komentujemy w TOK FM

Czy w 8. sezonie Gry o tron spełnią się fanowskie teorie? Mieliśmy okazję skomentować te popularne, szalone i niewiarygodne w specjalnym podcaście TOK FM o Grze o tron.

Premiera finałowego sezonu Gry o tron zbliża się wielkimi krokami. W związku z nadchodzącym 8. sezonem, Jędrzej Bukowski, redaktor prowadzący Filmy Fantastyczne, miał okazję skomentować słynne teorie fanowskie wraz z Martą Wawrzyn z serwisu Serialowa.pl w specjalnym podcaście radia TOK FM.

Gra o tron – podcast. Teorie fanowskie

Co możecie usłyszeć? Spekulujemy czy Bran Stark jest Nocnym Królem, zastanawiamy się jak zginie (o ile do tego dojdzie) Cersei czy też snujemy przypuszczenia na temat przepowiedni związanej z Azorem Ahai, czyli księciem obiecanym. Czy na niektóre z teorii zareagowaliśmy jak Kit Harington w jednych z wywiadów? Sprawdźcie – więcej możecie usłyszeć w rozmowie poniżej:Kiedy kolejne odcinki podcastu?

Kolejne podcasty będą pojawiać się w poniedziałki co tydzień w serwisie Tokfm.pl. W kolejnych odcinkach można się spodziewać przede wszystkim omówień danych epizodów Gry o tron. Pełną listę znajdziecie na specjalnej stronie poświęconej podcastom.

A jak Wy sądzicie – które teorie fanowskie spełnią się w finałowym sezonie Gry o tron? Dajcie znać w komentarzach!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *