Home Newsy Gra o tron: analizowaliście zwiastun 8. sezonu? Sophie Turner powiedziała za dużo

Gra o tron: analizowaliście zwiastun 8. sezonu? Sophie Turner powiedziała za dużo

Gra o tron: analizowaliście zwiastun 8. sezonu? Sophie Turner powiedziała za dużo

Niedawno zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun 8. sezonu Gry o tron. Mam niestety złe wieści, dla wszystkich widzów, którzy wnikliwie analizowali zapowiedź popularnego serialu HBO. Sophie Turner zdradziła, że wideo nie oddaje fabuły nowych epizodów.

HBO na każdym możliwym kroku igra z oczekiwaniami fanów. Dziś właściwie nie wiadomo, które wypowiedzi twórców można traktować na poważnie, a które z nich składają się wyłącznie na wodzenie oddanych widzów za nos. Wątpliwości pojawiły się już na poziomie produkcji serialu. Chociaż przedstawiciele HBO zapowiedzieli powstanie kilku alternatywnych zakończeń produkcji, aktorzy po czasie zdementowali te plotki. Pogłoski o samozniszczalnych scenariuszach również brzmią jak fabuła Mission: Impossible. Teraz Sophie Turner – wcielająca się w serialu w Sansę Stark – zdradziła, że teaser został nakręcony wyłącznie w celach marketingowych. Zawarte tam sceny nie znajdą się w fabule serialu.

Gra o tron – Sophie Turner opowiada o zwiastunie

Sophie Turner uczestniczyła w panelu dyskusyjnym na New York Comic Con. Opowiedziała m.in. o jej posągu, który powstał na potrzeby zapowiedzi. Równocześnie rozwiała domysły fanów, związane z zawartością fabularną zwiastuna:

Zrealizowaliśmy materiał, zapowiadający nowy sezon i… w sumie nie wiem, czy mogę o tym opowiedzieć. Jego fabuła nie ma nic wspólnego z historią w serialu – to zaledwie wideo promocyjne. Znajduje się tam mój posąg – mój czyli Sansy. Bardzo chciałabym, aby trafił do ogrodu w moim nowego domu. Niestety, z przyczyn dla wszystkich oczywistych trudno go będzie przesłać z Belfastu do Nowego Jorku.

Wygląda zatem na to, że pierwsze sceny z nowych odcinków Gry o tron znalazły się tylko w spocie HBO, zapowiadającym ramówkę stacji na 2019 rok.

Gra o tron 8. sezon – zwiastun:

Gra o tron – co wiemy na temat 8. sezonu?

Sophie Turner nie jest pierwszą aktorką serialu, której zdarzyło się uchylić rąbka tajemnicy 8. sezonu. Iain Glen – wcielający się w Joraha Mormonta – wyznał, że grany przez niego bohater może przeżyć nadchodzące wydarzenia. Kolejną informację zdradził spec od efektów specjalnych. Z jego słów wynika, że w 8. sezonie powróci wilkor Jona Snowa. To nie wszystko! Możliwe, że w nadchodzących odcinkach zobaczymy upadek ważnych dla serialu miast. W sieci pojawiły się zdjęcia, rejestrujące pożar Królewskiej Przystani oraz Winterfell.

Gra o tron 8. sezon – kiedy premiera?

8. sezon serialu Gra o tron zadebiutuje 15 kwietnia 2019 roku. Całokształt będzie składał się z 6. odcinków trwających blisko półtora godziny każdy. Wszystkie epizody co tydzień będzie można oglądać w HBO oraz w serwisie streamingowym HBO GO.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron – spin off: jaka obsada? Oni zagrają w nowym serialu HBO

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *